bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  deniz akkayanin sevgilisi tarafindan suratina yedigi yumruklardan sonra, sevgilisine salya sumuk aglarken soyledigi soz dizesi.
  2 ... salca
 2. 2.
  manken sıfatı altında birçok lüx motorun arkasına sıgındıgı cümle.
  3 ... karpuzkabugu
 3. 3.
  bu ifadenin arkasından bütün kazandığımı yüzüme yatırıyorum yeni estetik operasyonlar geçiriyorum dense daha doyurucu olur.
  2 ... isibilenisegitmeyen
 4. 4.
  (bkz: kavgada soylenmeyecek laflar)
  ... ümit
 5. 5.
  deniz akkaya'nın dayak yerken söylediği, insan olmamın ve kadın olmamın ve benim kendime duyduğum saygının hiç önemi yok sadece yüzüm önemli diyip kendine saygı duymadığını gösteren malesef çok saçma bir cümle..
  ... yokmuşum
 6. 6.
  insanoğlu vucudunun her yeriyle para kazanabilir.Poposuyla*,dudaklarıyla*,yüzüyle* vs.Ama en çok beyniyle para kazanan takdir edilmelidir.
  1 ... gamze
 7. 7.
  klasik ve aptal manken söylemi.Bunu söyleyen deniz akkaya daha sonraki aylarda axl rose'a otele gitme baskısı yaparak tecavüze yeltenmiştir.adamcağız kendini sokağa atarak canını zor kurtarmıştır.
  (bkz: axl rose ile deniz akkaya nın kavga etmesi)
  ... depression
 8. 8.
  (bkz: yüzsüzlük yaparak para kazananlar)
  3 ... sofor
 9. 9.
  deniz akkaya'nın, yediği osmanlı tokadından sonra kurduğu aptalsı, kınanası bir cümle. zırlaya zırlaya magazin programlarında üst sıralarda yer aldı. kendisini burdan kutluyoruz, başarılarının devamını diliyoruz. * *
  ... bylait