bugün

Kötü bir nick tercihi.

Etiketi kötü, değersiz olan birinin fikrinin de önemi olmuyor buralarda.

Etiket her şey ama her şey etiketle başlıyor.
Sözlüğün zeka seviyesinin ustünde tahliller yaptığı için anlaşılamayan, anlaşılamadıği içinde sevilmeyen üstyazar.

Kendimi övmüyorum sizi yeriyorum.
Özel mesajı sözlük kızlarının olur olmadık tacizlerine maruz kalmamak için kapadıydım abi. Açtım yazabilirsiniz.
aşk, kuşlar, sevgi, çiçek, böcek..

sözlüğün aşk adamı, helal olsun lan..
Sevgi ve saygı bizden olsun. Herkesin bildiği şeyleri söylüyoruz aslında. Sadece farkindalık kazandirmak gayemiz. Erkek yazar kardeşlerimi dusundüğüm için yazıyorum en çok da.
Sadece türk kızlarındaki derin güzelliğin ve albeninin farkına varmış bir yazarımdır. Saygılarimla.
Nicaltı kan ağlayan, işe yaramaz yazarın ta kendisidir.

Akıl hastasıdır. Kaç kere söyledim şu şizofrenler sözlükte yazar yapılmasın diye, dinlemiyorlar.
Varoşluğunu gizleyenden daha samimi olan yazar.

Ay yine kendimi övdüm.

Turkiyede yasiyoruz beyler e müsadenizle.
Sòzlükte kiymeti anlaşılmamış super yazar.

Sozluk kızlarını bu niye bize yurümüyor diye çıldırtan yazar.

Ben yurümem severim.
11. Nesil kadınsavar.

10. Nesil kadın sever modelini de görmüştünüz.

Takılmayın yazdıklarıma, hepsi bi yerde hastalıklı bir beynin ürünü.
Yani Bırakın beni
Benim sevgim de nefretim de içimde yaşanıp içimde bitiyor.

Bir kızla aynı odaya koysanız sus pus kesilip başını öne eğecek kadar garip biriyim ben. Lakin benim de gördüklerim var. uzaktan da olsa işittiklerim var. Bildiklerim var. Neyse.

Siz bildiğinizi okuyun. ben kavgama devam ederim.
alın yerlerinizi kavga çıkacak birazdan.

görsel
Ağzını yırt afet apla onun.* varoşlar prensi mevzu nedir.
Nimete kusmuk diyenlerin, bana hayvan dedi diye zırlaması da ilginç.

Keşke hayvan olabilseniz. Bir de tehdit var açık açık. Modlar göreve.
bir yazar.

bugün de olay var, koşun.

görsel
Ruh hastası meriç'e bak hele. Nick altıma saçma salak şeyler yazmanı görmüyordum ama iyice çizgiyi altın sen. Küfür etsem olmuyor sonra ağlayarak siktir olup gidiyorsun.
Şimdi annene bir şey söylerdim ama kadın seni doğurduğu için yeterince üzülmüştür.

görsel
Giderken meriç olduğu hakkında iftiralar havada uçusan yazardır.

O anlattiğın tam tersiydi sayın yalancı.

Adam ekran görüntüsü alacak kadar hasta ruhlu çıktı.

3-4 kişi bir olup meriç, sapık diye hakkımda algı oluşturacak kadar işsiz olan da sizdiniz şimdi gelip burda tekrar yalan soyleyecek kadar da ahlaksız.
En son evli bir arkadaşıma meriç diye iftira atıp altında ezilince şöyle bir şey yazıp giden birisi. Şimdi utanmadan bizi iftira atmakla suçluyor. Hem Abaza hem iftiracı hem yüzsüzsün be kardeşim, birde gelir gelmez “çok sevdiğim arkadaşım ustad kelinsan öldü” diye uzun bir duyar paylaşmış. Kendi kendini öldürüp kendi duyarını da kasabilecek kadar yetenekli. Hadi Hayır işler.
görsel
ben de baban.
görsel
Bismillah şimdiden laf sokmalar başlamış.

Kudurun özel msj atmıyorum diye size.
bir adet kel.
tam gitti kurtulduk diyoruz yine dönüp geliyor.
allah sonunuzu hayır etsin.
(bkz: kelinsan)
güncel Önemli Başlıklar