bugün

(bkz: türkan şoray kuralları)
Akla geldikçe kahkaha attıran bir bunak sözü.

(bkz: kafakoparanus)
Ben hala öyleyim.

Kimse de kusura bakmasın.
Sözlüğün kadir Mısıroğlu'su olan bir meczup sözü.
Kendini fenomen zanneden bir tipin iddiası.

Sen ulu sözlüğün yüz karasısın.
Hatırladıkça güldüren bir meczup sözü. *
Valla ben de öyleyim ama hava atmıyorum. Evet.
Yobazlıkta ve hurafede fenomen er kişi söylemi. *
geri zekalılıktan mütevellit fenomenliktir o..

beyni gelişmiş toplumlarda böyle kişilerden de böyle ortamlardan da fenomen devşirilmez..

tüketim toplumunun içi boş köppekleri lan sizi..

amk sözlüğü zall beyciğimle beraber açmışım neredeyse gelip bi de ağacılık oynuyorlar..

ateist yapacam, hepinizi günaha sokacam olm ayağınızı equal alın..
(bkz: ben cumhurbaşkanı genelkurmay başbakanınızım)
En fenomen olanımız şimdi hesabı silse gitse 2 saat sonra kimse hatırlamaz. Buralara pek bel bağlamayın.
Bir beyanat.
yobazlıkta, küfürbazlıkta, allahsızlıkta, ahlaksızlıkta fenomen insanlar var, evet.
Bir kafakoparanus sözü.

Yobazlığın, küfürbazlığın, palavranın, gavs hazretlerinin müridi olmanın fenomenisin, evet.
Eee sonra ne oldu??

Nedendir bilmem;
Kurt kocayınca... Diye başlayan atasözünü hatırlattı bana bu başlık.
arkadaşlar istiklal marşı okuyup olaysız dağılmayı salık veriyorum. karışıklık bize fenalıktan başka bir şey getirmez. ayrıca birbirimize yüklenmeyelim artık ya geriliyorum, gözlerim doluyor resmen.

* bir beyan.
ben sözlük tarihinin en fenomen yazarıyım. sözlükte hakkında iki yüze yakın başlık açılan başka bir yazar varmı? geldiğim olay oluyor,giittiğim olay oluyor,yazdığım olay oluyor,yazmadığım olay oluyor. yirmi gündür yazmıyorum millet başlık açıp yorum yapıyor. bugün bir yazayım dedim sözlük alarma geçti. oğlum sizin başka işiniz yokmu?
ergeniyle meşhur bir sitede fenomen olduğunu sanan işsiz beyanı. aslında psikiyatriste götürsen konulacak tanı;

(bkz: narsisistik kişilik bozukluğu)
dedemiz haklı bu konuda. tanımayan yok kendisini.
Vakti zamanında bir yazar tarafından yapılmış Ve günlerce tartışma konusu olmuş tuhaf açıklama. *
Arkadaşın hayattaki en büyük başarısı popüler bir ulu yazarı olmak galiba.
bu kadar mı düstün ya dede yazık gercekten.
allah kimseyi bilmem kaç yaşında sözlüklerde ünlü olmakla övünecek duruma düşürmesin. sanırım bilgisiyle, görgüsüyle tanındığını düşünmüş. halbuki ibretlik bir tip olduğu için dikkat çekiyordu. yazık.
(bkz: kafa chomaranus)
görsel
dede kezbanın teki çıktı amk.
güncel Önemli Başlıklar