bugün

az önce telegol programında, galatasaray'ın faruk süren zamanındaki efsane döneminin ikinci adamı atilla donat'ın açıklamasıdır.
aşağı yukarı şunları söylemiştir:
az önce ultraslan denilen bir oluşumun yönetici bağlandı. galatasaray'ın lisesi vardır, genel kurulu vardır, organları vardır. ultraslan diye bir organı yoktur. ben bu gurubu tanımıyorum. bu tür gruplar çok tehlikelidir. bugün destek verirler, yarın köstek olurlar.

bu açıklamalar yine galatasaray'da liseli ve liseli olmayan arasındaki atışmaları ve birkaç saat önce yazdığım şu entry'mi aklıma getirdi:

(bkz: #11091203)
galatasarayın osmanlıcı liseli güruhunun gayet yerinde bir söylemidir.yani taraftarının entel olması gerekir galatasarayın.fenerbahç taraftarlarının ün salmış namlı kişiler beşiktaşlıların da marksist ve halkçı olması gibi.
tanıştırayım:
(bkz: alpaslan dikmen)
ultraslan tamam da ben telefondaki tipi çıkaramadım.
atilla donat ın kurduğu en doğru cümledir. ultraslan sadece taraftardır. tek işi tezahürattır. yağmurda çamurda peşindeyiz böğürtüleri sadece yalandan ibarettir. takımın en zor döneminde yönetimi istifaya davet edecek kadar haddini bilmeyen bir topluluktur. aklı başında galatasaray taraftarının utancıdır ultraslan. tebrikler atilla donat!

(bkz: atilla donat ı tanımayan galatasaraylı)
güncel Önemli Başlıklar