bugün

onlarca var bunlardan. heryerdeler, gittikçe çoğalıyorlar. son zamanlarda kavak yelleri , küçük sırlar gibi dizilerle daha da belirgin olarak görülebilir hale geldiler. bunlar aslında tv izlemez, izlerse de cnbce'den başka bir bok izlemez. arada kanal değiştirken de küçük sırlar'a falan denk gelir o 15-20 saniyeden de her boku kapar dizi ile ilgili çarşaf çarşaf entry girer sözlüğe. bu kadar da üstün yeteneklidir.
Tribe girmeyipte izlemeyen adamlarda vardır aralarında, kendimden biliyorum.
bu ülkeden defolup gitmesi gereken insanlardır.izlemeyeceksen izleme.ben de pek seyretmem nadiren.ama hem seyretmezler,hem tribe girerler,(anne ve babaları kardesleri dizi fanatiğidir bu sırada),iyi bir iş yapılsa dahi onu kötülerler sırf türk dizisi türk işi diye.ee sen o türk'ün tohumu değilmisin godoş !
bir de sadece belgesel izleyenler vardır, bahsedilen insan türünün bir üstüdür işte.
benim bu. hatta televizyon izlemem belgesel harici. onun yerine pc başında aptal aptal takılmayı tercih ediyorum. daha kötüsü türk dizilerindeki sex sahnelerini internetten izliyorum. ne pis herifim *
Belki de anadilinde izlemeyi tercih ede ecnebidir.

(bkz: bakis acisi)
istediği filmi izleyebilme hakkı olan ancak bunu sürekli belirttiği için ağzına "zumzuk" koyulması gereken insan tipidir.
Sanal alemde değişik değişik tipleri takip eden kızdır. Lan olm elli tane tahtlı katilli dizi bir tane süper baba eder mi lan?
trip falan yoktur lakin hakkatten izlemem. bi tane de adam gibi senaryo yazsalar dişimi kıracam mk. bu kadar birbirinin kopyası olur mu?
(bkz: entel olduğunu belli etmenin yolları)
Leyla ile mecnun, 20 dakika gibi diziler yapsınlar izleyelim. Ama şu mesele gerçekten can sıkıcı (bkz: yerli dizi yersiz uzun)
harbiden izlemiyoruz mına koyim nasıl söylemek lazım?

15 tane dizi seyredip televizyonun köpeği olup sonra herkesi kendi gibi bilmek nasıl ufak bi dünyanın ürünü olmak ulan.
çıkın o odanızdan yazık ediyosunuz.
amerikada büyümüş, anadili ingilizce olan dingiller.
Bizimkiler, ekmek teknesi, Leyla ile Mecnun, kardeş payı varken sen gir breaking bad, dexter, got izle oldumu ama.
tribine girmek değildir. izlemezdir abi. türk dizileri bok gibi çünkü. aşktan ileri gidemiyorlar. şimdi yeni dizi başlıycakmış küçük tatlı yalancılar diye. ulan ismi ismine mi aynı olur ? pretty little liars ın çakması. taklitle bir yere varılmaz. medcezir , güneşi beklerken ve daha bir çok türk dizisi taklit. doğru düzgün dizi çekemeyen yönetmenler varken türk dizisi izlemek mi ? yapmayın. yabancı dizilerinin hepsini övmüyorum overrated diziler de var çok sağlamları var. deli para döküyorlar. imdb si en iyi filmlerle eşdeğer dizilere bakın , mükemmel ötesi , eksiksiz. game of thrones olsun , breaking bad , sherlock , prison break ve daha bir çoğu. bunlar gerçekten çok iyi. bu diziler varken gidip saçma sapan türk dizilerini izlemem abi.
koçum benim izleyip basketçi olmamış, ekmek teknesi izleyip fırıncı olmamış, çiçek taksi izleyip taksici olmamış, mahallenin muhtarları izleyip çaycı olmamış, lise defteri izleyip vay amk keşke ben de böyle okulda okusam var ya üü dememiş insandır.
Haklidir
Çekim kalitesi adina bi bok yok
bizimkilerde.
mis gibi konulari bok ediyoz .
Gizli gizli türk dizilerine hayranlık duyduğu doğrudur.
Yıllardır söylediğim söz, girdiğim trip. Bu sene bozulmasına neden olan aşk yeniden dizisine selamlar.
benimde dahil olduğum triptir. en son izlediğim yerli dizi kurtlar vadisiydi iskenderin falan olduğu sezon sonrasında bir daha hiçbir yerli dizi ilgimi çekmedi. zaten vakitte olmaması bunu taçlandırdı ve açıkçası yaklaşık 3 yıldır haberler ve maç haricinde tv izlemiyorum birde ayda yılda bir güzel bir filme rastlarsam izlerim. deneyin gerçekten bu dizilerin hayatınızdan çok fazla zaman çaldığını göreceksiniz. şu an sadece game of thrones izliyorum oda 10 bölüm yayınlanıyor 1 sene sezon arası yapıyor vakit bol..

edit: neyi eksiledin be am feryadı? sen izliyorsun diye herkesin izlemesi mi lazım ?
O insan henüz Leyla ile Mecnun izlememiştir.
Türkler the walking dead çekti de biz mi izlemedik kardeşim? Türk dizilerini izlemek zorunda da değilim. Ya aşk ya komedi. Başka bir bok bildiğimiz yok zaten.
saygı duyulması gereken kişidir. ancak bununla övünecek bir hale giriyorsa ağzına sağlam bir tane vurduktan sonra orayı terk edin. zira ben de yabancı şarkı dinlemem, yabancı dizi izlemem ama bunun övünülecek bir yanı yok.
herkesin eninde sonunda bir kaç dakika da olsa izlediği durumudur.
Annenin baskısı, babanın tv kumandasını ele geçirmesi sonucu önermede bir sorun olan durumdur.
izlenmesi saçmalık olan ama yinede bir kaç dizi hariç boş olan diziler bütünüdür.

(bkz: leyla ile mecnun) müthişti.
türkler, lost, the mentalist, house md çekti de biz mi izlemedik. bunlar dururken, kiraz mevsimi, yer gök aşk, iki dünya arasında mı izleyecektik.