1. 1.
  (bkz: kelimelerin yetersiz kaldığı anlar)

  edit: google'a "tecavüzcüm" yazarsanız bunun gibi çok örnek var.
  3 -2 ... djark
 2. 2.
  (bkz: geçmiş olsun)efendim, demek ki orospu çocuğu kelimesi az geliyor bazı durumlarda.
  5 ... kirkincikapi
 3. 3.
  bir kadına yapılabilecek en kötü seydir . onun hayallerinin bittigi tükendigi andır . ölmek ister cogu . cogu dener ama beceremez. icindeki küücük umur onları yasama baglar. ve sevdikleri güvendikleri adam bunu ona yapmıssa bir daha güvenemez kimseye . ve oranı yuksektir . benim 2 kuzeniminde 1 kız arkdası bunu yasamıstır . kimsenin yasamamasi dilegiyle .
  7 ... lneronl
 4. 4.
  neyse ki zorla tecavüze uğradım diye bir başlık açmamış.
  tecavüz isteyerek olur mu lan. onun adı seks.
  öhöm neyse konuya dönecek olursak, geçmiş olsun. ama yemedim.
  -12 ... ozclk
 5. 5.
  nerde ve ne zaman.polisi arayalım amk demektense hemen şiddete başvurturdan cümle .
  1 ... isyankarbereli
 6. 6.
  insanın bir hayvan olduğunun kanıtı.
  (bkz: hitler de bir insandı).
  2 ... herkes kendi derdinde
 7. 7.
  namus iki bacak arasındaki ufacık bir delikten ötedir.
  3 -2 ... higgs boson
 8. 8.
  terk etme işlemi genelde işler ciddiye bindiğinde gerçekleşen eylemdir. o adam terk etme kararını her zaman sen orospuydun diyerek vermiyor. sevse de verebiliyor o kararı. yaşamak lazım.
  -2 ... kirkincikapi
 9. 9.
  tıpkı sözlükte olduğu gibi inanmadım,hep aynı hikayeler vb.cevap veren ''gerizekalılar'' yüzünden kimsenin kimseye söyleyemediği, yaşayanın neler hissettiğinin tahayyül etmesinin bile zor olduğu durumu anlatan sesleniştir. bu bir itiraf değildir, bir suçun bir kusurun ya da yapılmış saçma bir eylemin ifadesi değildir. bunu dile getiren insanlara bu bakış açısıyla yaklaşan empati yoksunu arızalılar sanki kişinin itirafı, günah çıkarması gibi algıladığından tecavüz kurbanlarını susmaya, yalnızlığa ve daha kim bilir ne kadar sıkıntıyı içlerinde yaşamaya iterler.

  başlığı açan arkadaş diyelim ki bunu kurguladı, sadece bu seslenişe gelecek tepkileri görmek istedi ya da belki sadece başlığına yazılacak entry sayısının derdinde bu neyi değiştirir? bu tecavüz kurbanlarının yaşadıkları korkunç saldırının üstüne bir de suçlu hissettirildikleri, yalnız bırakıldıkları, hayatlarının alt üst olması gerçeğini değiştiriyor mu?

  ayrıca tecavüzü, daha evvel cinsel ilişkiye girmiş olması gerçeğine gelecek tepkiler için kullanan kadınlar başka çıkış yolu bulamadıkları için buna başvuruyorlar. doğru bir hareket mi? etik mi? bunlar ayrıca tartışılır elbette ama unutmayalım ikiyüzlü namus ve ahlak anlayışının sonucu tüm bunlar. namus ve ahlak dendiğinde aklına yalnızca kadın ve cinsellik gelen insanların dürüstlük beklentisi bir zardan ibaret olunca zarı sağlam, karakteri bozuk insanlar onlara müstehak.
  6 ... dusunuyorum oyleyse boku yedim
 10. 10.
  (bkz: Ne hayatlar var amk)
  1 ... hdba