bugün

lan var ya.

neyse ben bir şey demiyorum artık size.
Kocanız zaten Sözlük geçmişiniz olduğunu öğrense boşanma davası açar.
Koca ararken mal olmak.
kocişi bilmem ama belki bir topiş olabilir.
illa bunun için gelinecekse niye sözlük instagram facebook bunlara gidin.
o yüzden şovu geç direk şartlarını söyle.
Ülkenin en iyi kocişleri bu sözlükte. O yüzden bir gelen bir daha gidemiyor sjsjsjsj. Tabi bu bir efsane çünkü ben daha burada düzgün bir bey modeli bile görmedim kociş de neymiş...?
ben buraya çıplak geldim ey aşk utanmam yok utanmam yok.
ulan sözlük yakışıklılarının fotoğrafları başlığında kamp kuruyorsunuz be. şöyle bir kocişim olsa diye adaklar adıyorsunuz. kandırmayın bu gençleri artık.
yo gayette kociş aramaya geldim. 40 yaşına geldim ama bir türlü evlenemedim. son çarem.
görsel
ben de kociş bulmaya geldim ama bulduktan sonra boşarım.
tek hayali sözlük seksilerinden birini kafalayıp onu siyah damatlıklar içinde görmek olan sözlüğümüzün zırtlan kızlarının ısrarla devam ettirdiği şovdur.

sonra da millet mesaj atınca yok efendim kaşarsınız, vay efendim her türlü veriyorsunuz diye masum gençlerimizi töhmet altında bırakıyorlar.

yetti be kardeşim. üf.
Zaten kociş diye bir tabir kullanarak ilk hatayı yapmıştır. Başka söze gerek yoktur. Bir üst versiyon;

(bkz: kocaşim)
sözlükteki dişi bayanların erkekleri gömerek saklamaya çalıştıkları gizli ve kirli emelleri.

yedik mi? yemedik...

şovu bırakın şovu. herkes her şeyin farkında artık. bu halk bunları yemez.
En sinsileri de bunlar döğüşerek etkilemeye çalışıyolar. asla böyle şövlara girmem müstakbel kocişkomun kalbi mi kırılsın mal da olsa ne güzel yazmışsın bebeim derim.
güncel Önemli Başlıklar