bugün

mankengillerden gelen tuğba özay adlı şahıs tarafından yapılmış bir açıklamadır. zıkkım iç denilesidir. aşka, sevgiye saygısızlıktır böyle şeyler ki hiçbir erkek de ter içilen bir ilişki istemez.
(bkz: john terry)
(bkz: erkeğimin geyşası olurum)
konserlerinde temiz mi pis mi belli olmayan sanatçılara sarılarak terlerini yalayıp yutan fanatiklerin iğrenç davranışıdır.
içerdiği hormonal değer ba$ka bir sıvıda veya besinde bulunamayacağından, zorunlulukla sarfedilinmi$ laf...* (bkz: sarfedilinmek)
ter içen ne içmez ki;

(bkz: onyüzbinmilyon sperm yutmak)
gerçek tensel aşkı ve insan doğasında saklı hayvansal güdüleri ortaya koyan, aslında iğrençlikten çok sevgi taşıyan bir söylemdir. sevgi bir yerden sonra öyle içselleşir ki gerçek kadın ve gerçek erkeklerde, kişiler karşılıklı olarak birbirlerini artık kendileri gibi görmeye başlarlar. sahip çıkma, birine ait olma, sonsuz aşka duyulan özlem gibi çıplak duyguların doğurduğu bir sonuçtur birini terini bile içecek kadar sevmek. o ter ki bazen şehvet taşır, bazen saklanamayan heyecanı bazen de utancı taşır. ve ancak bir kadın görebilir o terdeki sızı dolu tadı. ayva yerken dişlerin kamaşması gibi huzursuz bir doyum verir belki de.
(bkz: bok yemenin arapçası)
Yaparım demek kolay,icraati görelim demezler mi adama? O zaman nolucak? diye düşündürtür yani.
iyi güzelde boyle bir şey açıklama ihtiyacını niye hissetti bu bunye onu anlamak zor gelir bana, niye bu kadar sozluk yazarının şunun bunun diline düşüyorsun yani, içiyosanda terini evinde iç yani, bize ne kime ne. ben iktidar falan olursam sibiryaya sürdürecem bu bunyeleri biline yani, dakika tutmam memlekette bunları, soylemiş oluyumda ona göre oy falan atın bana.
iğrençlikte çığır açan cümledir.
(bkz: köpek gibi aşık olmak)
hangi amaç için terlediğine bağlı olarak değişebilecek öneri.
(bkz: ali sami alkis)
- ben sevdigim adamin terini bile icerim erdener abi.
- migdene sıcayim senin.
(bkz: sen nasıl istersen)
(bkz: 100 milyar versem bokumu yer misin)
adam spor yaptıkça terini vücudundan sıvazlayıp, bir pet şişede toplayıp içmekten sözedilmiyor varsayımıyla cesaret ediyorum: bu bimbo'nun sevişebildiği adamı öptüğünü düşünüyorum, benim midem kalkmıyor.

yoksa böyle bir başlık altına "ee, normal. ne var ki bunda?" yazınca 'kötü kadın' mı olunuyor? (yazarların sevmek ve sevişmekten ne anladığını öyle merak ediyorum ki?)
biraz düsününce sevisirken istemeden de olsa zaten oldugunu göz önünde bulundurursak iyyy diyenlerin * de yapabilecegi veya yapmis oldugu eylemdir bu.
(bkz: ter fetişi)
(bkz: allah akil fikir versin) *
erkeğinin terini içecek kadar seven ter düşkünü hatun...
psikolojik sorunlarının iğrenç olacak derecede arttığı da ihtimal dahilinde...
adamın terini nerde biriktirip de içecek bu da kafaya takılan sorular dahilinde...
hani emeceğim dese neyse...
(bkz: mankafa)
(bkz: sevmenin bokunu cıkarmak)
(bkz: igrencsin)
bir anne nasıl iğrenmiyorsa çocuğunun kakasını ciğerlerine kadar çekmekten sevgili de iğrenmez sevidiğinin insani olan herşeyinden. insani dediğim gaz çıkarması,ayak kokusu,teri farketmez. ona dair olan herşey. onun artığı olan herşey güzel gelir sevene...
güncel Önemli Başlıklar