bugün

sidik öyle değil böyle yarıştırılıra en güzel örneklerden birini teşkil eden cümle.
(bkz: seni yeteri kadar seviyorum)
(bkz: beni seviyor musun sorusuna verilebilecek alternatif cevaplar)
her ilişkide mutlaka erkek tarafının bi kere söylediği ardındanda dişi kişinin "hayır ben daha çok" diye devam ettirdiği gereksiz cümle.kim daha çok seviyorsa aferindir,o kadardır,uzatmaya gerek yoktur.
sevgi dedektörü bir arkadaş tarafından söylenmiştir,fanidir bunlar...bu en çok seven grup hızla en çabuk boynuzlayan grup olarak tarih sayfalarında yerini alacaktır
hadiii leynn toz ol denmesi gerekir
(bkz: septisizm)....(başlığı doldurana limitsiz adsl ödülü verilecektir)
eger ole bı olay varsada solenmez.solıyen laf olsun dıe soluodur.
(bkz: aman da aman)
(bkz: hanimiş)
(bkz: bal ayi)
benim babam senin babanı döver gibi bisi.
böyle bir muhabbet açıldı mı iki sevgili arasında,(allahım ya sabır!!!) uzar da uzar hayır ben daha çok seviyorum,hayır ben hayır ben diye.anlamsız bir sevgi gösterisi türü olarak nitelendirmek mümkün...
hatun kısmısının hoşuna giden karmaşık mümkünse saçmalanmış komplimandan biri
"seni sen olduğun için değil seninle iken beni bana yaşattığın için seviyorum" gibi
(bkz: yalanın batsın)
sidik yarıştırmak değil de karşındakinin sevgisine duyulan açlık sonucu dile getirilen bir sözdür.ama yine de söylenmemesi gerekirdir.zor durumdadır bunu düşünen insan.hep az seven olunmalıdır.
sevgisini tekerleme tarzında söylemek isteyen kişilerin kullandığı cümle.
bir benzeri; "al bu takatukaları takatukacıya götür"dür.
yok böyle birsey daha cok sevıyorsan eger senı de aynı ölçüde seven birini bulman gerek
- ben seni senin beni sevdiginden daha fazla seviyorum nejla .
- iyi aferin sana kamilcan!
- ...
bir anne veya baba ağzından çocuğuna söyleniyor ise doğrudur. ancak başka iki kişi arasında geçiyor ise ispatı mümkün değildir diye düşündüğüm cümle..
kavga edecek sebep bulamayan ve de arayan sevgililerin bulduğu en saçma sebep.
sevde ne kadar seversen sev ,dedirten s.d.k yarıştırma tarzında bi diyalogdur.
günümüzde klasikleşmiş sevgi ifadesi,gercek sevgi böyle olmaz ve kıyaslanamaz...
saçma bir döngünün başlangıcı. böyle bir konuşma gülünç olabilir ancak.
bir nev'i " my better half"
KArşı tarafı fena halde sinir eden, üzen cümle.
ben seni senin beni sevdigin kadar sevmiyorum lafının tersidir.
+ben seni senin beni sevdiğinden daha fazla seviyorum nalan!
-bende çağtayı onun sevgilisi afiyenin sevgisinden dah fazla seviyorum!
+(altta kalmamak için) ne var lan ben çağtayı sana olan sevgimden daha çok seviyorum.
-he gaysin yani?
+sidik yarışı uğruna evet.
güncel Önemli Başlıklar