bugün

seni seviyorum demeden sevme halidir.

ben seni, seni sevdiğimi söylemeyerek seviyorum.
gel demeyerek git demeyerek seviyorum,
çıkarsız menfaatsiz gizli gizli seviyorum...
sen bilmesen de...
ama seviyorum.
ben biliyoum ki seni seviyorum,
ama şunu da biliyorum, seni sevmeyi istememek istiyorum,
yapamıyorum, sana tek kelime bile edemiyorum "selam" dışında,
belki mutlu etmiyor seninle birlikte olmak kadar ama, ben seni hayal ederek yaşıyorum.
belki anladın, belki bilmiyorsun, belki istiyorsun ama,
ben seni seni sevdiğimi söylemeyerek seviyorum. hem de çok.
haksızlıktır. seven kişinin, sevilen kişiye hangi gözle baktığını, sevilen kişi bilmelidir.*
Sevgi sözcükleri kullanmayı başaramayanların, kendileri için buldukları kaçış yolu.
söylediğin an hiçkimseden , hiç bir aşktan farkı olmayacağından özeldir. *
(#2997415) bütün söylediklerim sana değil; gökyüzüne!
(bkz: osurmadan sıçmak)
yani ben sevmiyorum dersin diye sölemeye götüm yemiyor.
(bkz: platonik)
- ben seni seni sevdiğimi söylemeyerek seviyorum füsun!
+ paradoksunu s.keyim senin necmi! o da nerden çıktı şimdi?
- aaa, niye öyle diyorsun şimdi hayatım? sana sevdiğimi söylemiyorum işte, ama seviyorum da. ama bunu söyleyerek yıpratmak da istemiyorum duygularımızı. daha iyi değil mi ki böyle?
+ ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu çok merak ediyorum gerçekten necmi. hayır şu dediklerinden anlamlı bir sonuç çıkarmayı becerebilirsen, ben de ciddi ciddi açıp vereceğim şimdi sana. harbi!
- bak füsun, iyi dinle o zaman, önce birbirimizin içsel derinliklerindeki..
+ ay tamam tamam sus. gevşeyip veriveririm şimdi bi' de.
seni seviyorum ama seni sevdiğimi söylemek istemiyorum kandırmacasına belki kendimizin bile bir gün kanacağını sanarak söylemek. aslında sevmiyoruzdur ancak karşımızdaki kişiyi bir şekilde hayatımızdan çıkarmak istemeyiz. bunun nedenini kendimizde bilmeyiz belki yalnız kalmak istemiyoruzdur belki sevilmeye ihtiyacımız vardır ama söylemeyiz bir türlü. buna bin türlü kılıfta bulunur. seni sevdiğimi sürekli söylerek bunu tüketmek istemiyorum, ben seni bir ömür seveceğim ama bunu söylemiyorum. bunun örneği istenildiği kadar çoğaltılabilir yalandır safsafatır. seven insanın içinde bu söz durmaz duramaz bir şekilde çıkar ağzından istediği kadar engellemeye çalışsın sevdiğini mutlaka söyler içinde tutamadığı kontrol edemediği bir duygudur sevgisi.
hiç umudum yok çünkü demektir bir yerde...
içimde büyütüyorum. küçük bir çocuğu büyütür gibi. sessiz sedasız seviyorum. anlamayasın diye içimde yaşıyorum. bir gün bırakıpta gidersen ölürüm ama kendimin öleceğimden değil,içimdeki senide kendimle birlikte yok edeceğimden korkuyorum!
yani? diye sorulmaya çok müsaittir.
ha s.kt.r.n demek istiyorum çok afedersiniz.
Bu kesinlikle benim.ewed
güncel Önemli Başlıklar