1. 1.
  kızların tipik reddetme bahanesi, seni arkadaş olarak görüyorumun bir üst versiyonu,daha imkansız olanı.efenim şöyle ki: bi kere kızla erkeğin kardeşliği olmaz.kardeş olabilmek için aynı anne babadan dünyaya gelmiş olmak lazımdır.hem insan kardeşi için böyle duygular beslemez,eğer sana o gözle bakmışsa bi erkek,demekki sen ona öyle kardeşmişsiniz gibi bi duygu verememişsin demektir..vel hasılı kelam bu kızların en çok söylediği yalanlardan biri olup bir alt versiyonu için (bkz: seni arkadas olarak goruyorum)
  1 ... of anam nalan
 2. 2.
  sen bu tipinle,cebinde beş kuruş yokken nasıl benden hoşlanırsın.sen kim oluyorsun.kardeşm sayılırsın diyerek kızın kısa zamanda sizden tüm bağlarını kopracağının habercisi bir söz.
  1 ... zeytan
 3. 3.
  (bkz: bi siktir git dedirten kız lafları)
  1 ... dont be cute
 4. 4.
  'sana verirdim ama biraz daha paraya ve karizmaya ihtiyacın var'ın hatuncası...
  1 -1 ... phyxius
 5. 5.
  -ama ensest ilişki denen bir şey var diye bir cevap alınması muhtemel cümle.
  1 ... dancerinthedark
 6. 6.
  dellenen erkeğin ben ensest miyim ulan manyak diye cevap verebileceği söylem.
  ... qb1903
 7. 7.
  uzun yillar boyu arkadasiniz hatta beraber buyudugunuz icin kardesiniz olarak gordugunuz birinin size tabir-i caizse yamuk yapip ilan-i ask etmesiyle dumur oldugunuzda ofkeyle soyleyebileceginiz * soz. ama bunun yani sira 3 gun once tanisip da turlu cilvelesme evreleri sonrasinda karsi taraf masum duygularla size acildiginda bu lafi kullanmaniz akabinde kufur olarak size geri donecektir o ayri..
  ... dmjoes
 8. 8.
  sadece kizlarin sarfedebilecegi bir cumle olarak egzajere edilmemesi gerekir. pek tabiki erkekler de kar$i cinse bu mesaji verebilir ki her zaman art niyet aranmasada i$in esasi kar$i cinsi yakadan atma cabasidir. her daim i$e yaramaz, insana farkli niyetler ve goru$ acisi sunmak gerekir;

  -ben seni karde$ olarak goruyorum pakize
  -yeme beni hilmi! bence sen körsün, $u göğüsleri, kalcalari goremiyorsun
  -haklisin valla ta$ gibiymi$sin aslinda yaaa
  -yaaa
  ... antistar
 9. 9.
  (bkz: siktir be)
  1 ... phyxius
 10. 10.
  hoşlanılan kişi tarafından söylenmişse eğer can yakar.
  1 ... sokak lambalari sonmesin