bugün

muhtemelen yalan söylüyordur 5 yıllık bir ilişki sonrasında sizi sevmediğini söylemesi yalandır ayrılmak için bir bahane bulamamıştır. eğer gerçekten sevmemişse, vakit geçirmişse kendini harcamıştır sizi değil...
kızımız düzenli bafilenmiş ise sorun oluşturmayacak cümledir. Ama siz onu sevmekten ona kıyıp dokunamamışsanız, o zaman yıkıcı özelliğe sahip olan cümledir.

(bkz: düzenli bafi hayat kurtarır)
5 yıl boyunca menfaat için siktirip gitmemiş, hayvanlar aleminin bile dışlayacağı, e.t. soyundan mahlukat.
(bkz: nayır nolamaz)
(bkz: yalan söylüyorsun)
kadınsa hırs, erkekse gurur yapmıştır. ortada büyük çapta bir kabahat işlenmesi gibi bir durum yoksa da bir kaç güne normale dönüp af dileyecektir.
işin içinde bir bokluk vardır.**
yalan söyleyen sevgilidir. kesinlikle sevmediğin insana 5 sene gibi uzun bir süre tahammül edemessin. farklı nedenleri vardır ama bunları sizden saklayarak böyle saçma sapan bir nedenle ayrılmıştır.
en tatlı yerinde bırakalım der ama onu demez yahu. dememeli...
[http://www.youtube.com/watch?v=rAVJPnG1U68&feature=related ]
(bkz: yok artık ebesinin amı)
ne demişler ; ' kadınlara inanırsan aldanır inanmazsan aldatırsın'
(bkz: sikmeden bırakma)
yuhtur. kendini bilememezliktir. çok açık bir şekilde de acizliktir.
(bkz: koy götüne rahvan gitsin)
- ben seni hiç sevmedim ki.
+ kaç yıllıktın sen?
- 5.
+ benim alttan bi öpücük kaldı ama.
- ne diyosun be?
+ vermezsen 1 sene daha uzar bu ilişki diyorum.
5 yıllık kenedir ve bir an önce çıkarılmalıdır.
kafasına kafasına vurulması gereken sevgilidir. tipi falan bozulursa anca geçer insanın siniri.
lan yarram o zaman niye... diye başlayıp 5 sayfa sürecek bir nutuk atılması gereken sevgilidir.
5 yıldır yaşanan fahişelik ihtimali.
(bkz: ohA)
(bkz: ÇÜŞ)
(bkz: DEVE)
güncel Önemli Başlıklar