bugün

Dolaylı yoldan bu kelimeyi söyledi ve istersen arkadaş olarak kalabiliriz dedi. Ben de böyle olamayız dedim. Hala instagramda takipçi olarak duruyor. Silemedim. Fakat onun kahkahalar içerisinde verdiği pozlar her geçen gün yüreğimi dağlıyor.
bir insan karşı cins başka bir insanla sadece arkadaş da olabilir. siz ortadoğulular bunu ne zaman anlayacaksınız?
Edit: imla.
telefona "kardo" olarak kaydedilmesi gereken kızdır. ilk fırsatta gözüne gözüne sokacaksın bunu ki yedek kulübesinde oturmak istemediğinizi anlasın. seni yaban çakalı seniiii.

gerçekten arkadaş olarak görenlere değil bunlarda sıkıntı yok doğal şeyler. olayı "peşinde olduklarımdan umduğumu bulamaz isem seni değerlendiricez artık mecburen sen bekle şöyle uzaklaşmadan" kıvamına getirenler.
Daha beteri var. Çok umutsuz kalirsam ararim seni. Bizzat bir kız tarafından Bana söylenmiștir.
Kendisini zekasından dolayı tebrik etmek istediğim kızdır. Helal olsundur. serdar ortaç gibi gönül tahtıma cuk diye oturmuştur.
görsel
Bu laf ağızdan çıktıktan sonra arkadaş da olamayacak kızdır.
Çünkü neden olsun?

Sürekli her lafın altında bir şey mi arasın, Kendi kendine triplere mi girsin, tozdan nem mi kapsın?

Hiç mi arkadaşı yok sanki?

Arkadaş olalım diyorsa da biraz daha senden ilgi görmeye ihtiyacı vardır.
Diğer ihtimal de ben medeni bir insan değilim.
Özledim aramızda mesafeler var ama yaklaşınca böyle olmaz kalpli emojiler hep arkadaşlıktan zaten. Evet.
çok dost canlısı kızdır.
görsel
beni sadece bir insan olarak görmesi neyime yetmez.. arkadaşlık az şey mi sanıyorsunuz?
arkadaş olarak görsün gocunacak değilim. kimsenin görüşünü değiştirecek de değilim.

arkadaşlarım tarafından başka bir şey olarak görülmek gibi bir maksadım olmaz zaten.

arkadaşlık güzel şeydir...
güncel Önemli Başlıklar