1. 1.
    paranızın ve tipinizin olmadığını bilen kızdır.
    2 ... taylan meric
  2. 2.
    Dolaylı yoldan bu kelimeyi söyledi ve istersen arkadaş olarak kalabiliriz dedi. Ben de böyle olamayız dedim. Hala instagramda takipçi olarak duruyor. Silemedim. Fakat onun kahkahalar içerisinde verdiği pozlar her geçen gün yüreğimi dağlıyor.
    2 -3 ... onnuke
  3. 3.
    bir insan karşı cins başka bir insanla sadece arkadaş da olabilir. siz ortadoğulular bunu ne zaman anlayacaksınız?
    Edit: imla.
    3 -3 ... barkhausen krakeri
  4. 4.
    sikerim öyle arkadaşlığı.
    1 ... has mahmut
  5. 5.
    Benden sana iş çıkmaz ama hele şöyle bir kenarda dur, çok yalnız kalırsam gelip sana ümit verip egomu tatmin ederim diyen kızdır. Böyle durumlarda en güzeli tabii ki arkadaş kalalım o zaman demek ve o kızdan umudu kesinlikle kesmektir. Yapılacak en büyük hata kızın olta atışlarına atlamak olur. Arkadaş olmayı o istediğine göre arkadaş olun. Mutlaka bir gün egosunu tatmin etmek için, yalnızlıktan sıkıldığı için, vs size olta atacaktır, sevdiğinizi biliyor ya, işte o zaman müsait değilim sonra görüşelim, tabii canım ama şu anda uygun değilim gibi cümlelerle mesafenizi koruyun, sonrada aramayın. Eğer olacaksa zaten o zaman kafaya takar ve sizi etkilemek için elinden geleni yapar. Bu durumda belki ufacık bir şansınız olabilir ama bunun için bile değmez. Ben seni arkadaş olarak görüyorum dediyse bitmiştir o iş, kurcalamayın, umutlanmayın.
    1 -1 ... humussuztoprak
  6. 6.
    Kırıp dökmeden karşıdaki erkeği kendinden uzaklaştırmaya çalışan kizdir.
    2 ... potansiyel amele
  7. 7.
    telefona "kardo" olarak kaydedilmesi gereken kızdır. ilk fırsatta gözüne gözüne sokacaksın bunu ki yedek kulübesinde oturmak istemediğinizi anlasın. seni yaban çakalı seniiii.

gerçekten arkadaş olarak görenlere değil bunlarda sıkıntı yok doğal şeyler. olayı "peşinde olduklarımdan umduğumu bulamaz isem seni değerlendiricez artık mecburen sen bekle şöyle uzaklaşmadan" kıvamına getirenler.
    4 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    kızın ilgi duyduğu başka biri vardır.
    ... yancii
  9. 9.
    Sevgili olmaktan kaçan kızlar için artık klişeleşmiş olan cümledir. Kardeş olarak görüyorumun bir level üstüdür.
    1 ... ustegmenin postasi
  10. 10.
    öyle ölmez füze at.
    3 -1 ... asosyal sosyolog