bugün

hoşlanılan erkeğin hödük hareket ya da hareketlerinin akabininde küsmek isteyip "ulan simdi küsersem yüzüme bakmaz belki nazlı sevmiyodur" seklinde yorumlanarak yine de alındıgını belirtmeye calısan kız kişisinin sıklıkça kullandıgı söz.

-ne salaksın ya! nihahahhaha
-hehehe *
-hadi gel cay icmeye gidelim
-* * ben sana küstüm aslında hödecan ama geliyim madem
(bkz: tavsan daga kusmus dagin haberi olmamis) iplenilmemesi gereken durum.
Sezenin yine yaptın yapacağını dedirten şarkısı. (bkz: Onno Tunç)için yazılmış olduğu çok açık olan ağıt.Şarkı demeye dilim varmıyor.Başka bişey bu
(bkz: igrencsin)*
sezen'in beğendiğim ender sözlerinden biri olmuş.sezen'i sevmem aslında ama güel olanın da hakkını vermek lazım.
bir değişik versiyonu için;
(bkz: urfa sana küsmüş) *
(bkz: fark ettim)
(bkz: domates de yemişsin)
(bkz: türkçe karakter sorunu)
içinde kızgınlık barındırmayan, aksine kalp kırıklığı, hüzün, üzüntü barındıran sitem şarkısı.

koyup gittiğin yerde kötülük çok.

beni koyup gitme ne olursun
aslında küsmemiş ama ilgi bekleyen kızın yapacağı söylem. zira söyleniş şekli çok önemlidir. eğer direk gözlerinizin içine bakıp, ciddi ciddi söylemişse ufak çaplı bir kavga gelebilir. ama dudaklar büzülmüş, gözler yere bakan bir şekilde "bön sona küstüm oslındooa" şeklindeyse küsmemiştir. hadi birşeyler yapın bak, o kadar bebek taklidi yaptı kız, bekliyor.

(bkz: bebek taklidi yapan kızlar)
aslında çok sevdiğinden kırılan, ama küsemeyen kızdır.
(bkz: yol arkadaşım)
ben sana kustum aslında, git üstünü başını temizle.
erkek kısmının yaptığı yanlış harekete ilgi çekmek için söylenen sözdür. amaç kavga etmek değildir sadece biraz şımarıklıktır.
(bkz: kusmak)
(bkz: küsmek)
hani kardeşiz ya biz
'' ben sana küsüm aslında
haberin yok ''
ne kadar zor bi zamandan geçtiğimi bildiğin halde yaptığın anlamsız triplerine de küsüm
saçma sapan azarlayan mesajlarına küsüm
doğum gününü sırf yaptığın anlamsız hareketler yüzünden içimden geldiği gibi kutlayamadım
buna da küsüm
kardeş dediğin insana yaptıklarına küsüm
sana da küsüm aslında.
bil istedim.
bu cümle karşı tarafın hatasını affetmek için, barışmak için söylenen, sevgi dolu bir cümledir.
güncel Önemli Başlıklar