bugün

ben küçükken çok salaktım şeklindeki özeleştiri mahiyetinde olan cümleyi evirip çevirip, ego tatmini yapmaya çalışan kişi hezeyanını belirtir cümle.

yaptığı son salaklığın küçüklük zamanlarına denk geldiğini belirtir kişi bu cümleyle. geçen zamanın fazlalığı ile yaptığı işlerin doğruluğu arasında müthiş bir doğru orantı kurduğunu haykırır herkese.

ne kadar çok isterdim bu konuyla alakalı olarak, "bilmem hangi büyüğümün bana zamanında söylediği bir şey var ki bu duruma cuk oturur." şeklinde başlayan bir cümle kurabileyim. ama yok anasını satayım. böbürlenmenin zararlarıyla alakalı şahsıma hitaben kullanılmış bir aforizma yok.
ben küçükken çok salaktım cümlesinin mutasyona uğramış hali.
Daha büyümemiş olan bir insanın sözü.
Devamını beklediğim hikaye.
(bkz: bunu okuyan kör oldu)
(bkz: ben küçükken çok salaktım)
Bu terste bir işlik var. Ben küçükken de çok zekiydim lan
cemsbg nin mesayi saati başlamıştır.
yazdıkları silinmese iyiymiş. blog falan açarsa mutlaka haber edin.

ben küçükken daha akıllıymışım lan. bilgi ve tecrübe dışında eksiğim yokmuş pek.

küçükken salak olan insanın kendisi için söylediği sözdür.

(bkz: ben salakken biraz büyüktüm)
ben hakimim masum bey ile kapışır.
bir dizi tadında takip ettiğim hikayenin başlığıdır.
niye sildiniz burada yazanları anunagoduklarımdır.
Bir şey değişmemiş demek ki.
ikindi vaktinde güneş açık balkon kapısından halıya düşerdi. halının ışık vurmayan tarafına uzanıp halıya düşen güneş ışıklarını izlerdim.
biraz büyüdüm
öğretmenlerimi izledim, arkadaşlarımı izledim, onun yeşil gözlerini izledim, filmlerde kan revan izledim, battaniyenin altına girip karanlığı izledim.
ben salakken çok izledim.
ben salakken çok büyüktüm aslında..
dayimla sokakta her karsilastigimda beni annanen ölmüş diye aglatirdi. her defasinda inanir aglayarak eve giderdim.
paranoyak yapmisti beni geceleri gider nefesini dinlerdim. yatsi namazinin son secdesini uzun tutardi uzun sure kalinca telaslanir ustune cikardim. ( ustune cikinca kalkar vururdu bir iki tane anlardim ki yasiyor ve saglikli. aglamam bitene kadar namazi bitirirdi zaten)
güncel Önemli Başlıklar