bugün

sevgilini herşeyinden hatta kendinden bile çok sevip ,
ona duyulan hasrettir.
Birini sevmektir.
ona tapmaktır . . .
çok seven kişi söylemi.
evet efendim ben de çok sevdim, şimdi de çok seviyorum fakat işin kötü yanı o beni sevmiyor, ona başkaları dokunuyor, başkaları öpüyor, başkaları... ya ben lan neyse bir şey demiyorum. durum böyle. şimdi ben bu dünyanın adaletsizliğine sövmeye başlamadan bu entryi bitireyim.
tabi en güzeli karşılıklı sevmek . karşılığı olmayan aşk sadece acı veren aşktır .
karşılığı olan aşkta acı verir kimi zaman .
(bkz: çok sevdik be abi)
(#7437418)
bu entryden sonra söylenilebilinir ki gelip geçicidir.
(bkz: o beni hiç sevmedi)
(bkz: platonik aşık)
(bkz: ben gülbeşekeri çok sevdim)
elinden kaçıp giden kişi içi söylenmiş söylenirkende boğazda bir yumru gibi kalan cümledir.

ben çok sevdim...

senden şimdi o diye bahsetmek ne kadar anlamsız geliyor bana anlatamam. herkez der ya hani on yedi yaş hayatının en güzel yaşıdır. ben de on yedi yaşımda tanıdım seni hani yazdı. ilk gördüğümde elini tutmalıyım dediğim ilk ve tek insandı sen. beni şiir yazmaya zorlayandın sen. geceleri uyumak sabahları uyanmak için tek nedenimdin. şimdi ise bir kaç pişmanlık kelimesi. günüm, güneşim, dünynyamdın. ama benim cesaretsizliğim bir türlü açılamadım sana. açıldığım da ise her şey çok geçti biliyorum. karşımda başka birinin elini tutman kadar absürttü belki de. hemde bile bile. keşke beraber olabilseydik. hiç tutamadığım ellerini bıramazdım işte o zaman. umarım bunu okuyorsundur. umarım...

Seni o kadar çok sevdim ki ...
adnan menderes'i anlatacak olan pana film'in yeni dizi projesi.
ben onu çok sevdim... Aldığım nefes, içtiğim su, damarlarımda akan kan gibiydi.
gülmeyi ben onunla öğrendim, bir insanı kendi canından çok nasıl sevebileceğini onu sevince öğrendim.
Sadece sarılıp uyumanın her şeye bedel olduğunu onda gördüm.
ilk görüşte aşktı benimkisi, imkansız bir aşktı bizimkisi, imkansızın anlamsız olduğunu biz beraber gördük onunla
konuşmadan da sevgimizi iletmeyi başarabildik biz onunla.
Gözlerime bakarken yanar tutuşurdu içim, yanımdayken bile onu özlerdim.
ve..
şimdi 'o' yok. Ben hala onunla yaşıyorum. onunla uyuyor onunla uyanıyorum.
kalbim hala onun için belki bir gün umuduyla atıyor.
onu o olmadan yaşıyorum, gözlerimde yaş hiç eksik olmadan, sadece sessizliğimde kayboluyorum.
o bunları hiç bilmeyecek bilemeyecek, olsun. ben yinede razıyım.
bütün bunlara rağmen, hiç kimseyi sevemeyeceğim kadar, onu çok sevdim.
Pana filmin atv de yayinlanacak yeni dönem dizisinin adı. Adnan menderes i mahir günşirayın oynayacağı dizide berrin menderesi iclal aydın canlandıracak.
''benim anlatmaya yüzüm var sizin dinlemeye cesaretiniz var mı?'' diyen adnan menderes' i anlatacak olan bir atv dizisidir.
ülkeyi amerika'ya peşkeş çeken menderes haininin parlak(!) hayatını anlatacak olan yeni atv dizisi.
birkaç önce kuzenimle adnan menderes'in dizisini yaparlar diye öngördüğümüz durumun vücut bulmuş hali olan dizidir.
yayının büyük ihtimalle eylül ayına kaldığı dizi.
oda beni çok sevdi. sonra bir yerde randevulaştık o gitmedi ben gelmedim. baktım uzaklara derin derin...
filmin ilerleyen bölümlerine spoyler maksatlı olarak;

(bkz: adnan menderes in aşk hayatı)
(bkz: örtülü ödenek parasıyla metresine ev alan başbakan)
(bkz: emniyet müdürününün karısıyla aşk yaşayan başbakan)
(bkz: menderes in üç numaralı sevgilisi)
(bkz: adnan menderes in çiftçiyi azarlaması)
(bkz: menderes döneminde okur yazar oranının düşmesi)
(bkz: 5 mart 1959 tarihli vatana ihanet antlaşması)
(bkz: necip fazıl ın örtülü ödeneği tırtıklaması)
(bkz: adnan menderes ile yattım kocamı kurtardım)

hani ilerde konu sıkıntısı çekerlerse.
evli bir adamın kendisine yine evli olan bir metres tutmasını çok romantik bir şey gibi aktardığı ve eşini asık suratlı, ciddi resmedip alttan alttan normal böyle şeyler mesajı verdiği için adnan menderes'in hayatının diğer bölümlerini merak ettiğim halde tekrar seyretmeyeceğim dizidir.
evli barklı, çoluklu çocuklu, üstelik koskoca başbakanın yine kendisi gibi evli olup üstüne bir de çocuk peydahladığı metresinin hikayesi! daha geçen gün yabancı bir filmde içki kelimesini sansürleyen atv kanalında izleyebilir makarnacılar. zira içki günah, zinadan dizi çekmişler amk.
adnan menderes'in yoğun aşk hayatından küçük bir kuple verilecek olan acıtasyon dizisi.
adnan menderes'in aziz hatırasına binaen seyredeceğim dizi.

en azından baykal'ın kamera kayıtlarını seyretmekten daha onurludur.
gerçekten ilgi çeken dizi.

mehmet Aslantuğ da izleme sebebim. Ayrıca tarih meraklisiyim.
Demet akalinin bir sarkisinda gecen sozdur.
şahıs sevgilisinden ayrıldığında dahi ona ait olan aşk odasının penceresinden kafasını dışarı çıkarmadığı sürece ben onu çok sevdim demeye mahkumdur. bi bak neler var diye bakmayıp ona takıntı derecesinde sadık kalırsan daha çooook kendini yer durursun. başkası çıksın karşına unutursun. biri gelir kapına
-ben biraz ters adamım siyah atımla geldim hanfendi sorun olur mu ? der. sende mal gibi kalırsın. unut onu unut o gelmeyecek.
güncel Önemli Başlıklar