bugün

okuyamadık durumumuz yoktu

işe akapeli olmakla başlamış olabilinir.
akp döneminde olmuştur.
boyum 1.88 75 kilo fit vücutlu sarışın bir tipimden sonra bırakmak isterdim ama sonuna kadar gelmişken bitireyim dedim.

normal bir hikaye.

asıl trajikomik olan anlattığın tipte adamlar ibnelik yapıyorsa bu amına kodumun kızları neden bize bakmıyor ? yakışıklı adamlar ibne işte. bizim gibi tipsizler ibne değil.

otomatik olarak mantık çerçevesinde bize bakması lazım.
Aklı sıra geyik ayağına bir feyk hikaye yazmış, hahaha çok gülüyor falan ama aslında kendi bile farkında ne kadar çok vurdurmak istediğinin, şakaya vurursa geçecek zannediyor Ama yemezler. Azıcık delikanlı ol da ben geyim de gömdürmek istiyorum de şekerim, feyke yatma.

Sene olmuş 2015 kimin kimi le sevişeceği kimsenin umurunda değil. Sen de barış kendinle, feykinin bizzat kendin olduğu ile barış.

Of çaylağım da şimdi.
o ismler ile baska bir bk olunmayacagi icin gerceklesmis olan olaydir.
Hikaye anlatış tarzı 1995 playboy kokan hikaye. Adım Osman, mahallede sevilen bir esnaftım, geniş omuzlu hödö hödö, Nurten ise emekli albayın evde kalmış kızıydı hödö dubbix.
tüm erkeklerin kendi cinsine karşı ilgisi vardır. ancak salgılanan hormon düzeyine göre bu ilgi aşırı veya hiç yokmuş gibi değişiklik gösterebilir.
güncel Önemli Başlıklar