bugün

ister ateist ol ister satanist ol ister deist ol bir türk batıya göre hep müslümandır yani sen batıdan herhangi bir insana deist ateist yada satanist olduğunu kanıtlayamazsın çünkü bu topraklarda türküm diyen herkes batıya göre müslümandır ve müslüman olmadığını iddia etse bile bu, bu gerçeği asla değiştirmiyor çünkü batıya göre ne olursan ol müslüman kökeninden geliyor o kültüre aitsindir hristiyan bile olsan bu gerçek batının gözünde asla değişmeyecektir. istersen islamı yıkan birisi ol sen gene müslüman kökenli, o kültürden gelen bir insansındır ve asla batıya göre samimi gelmeyeceksindir işte onun için fazla kasmayın derim.

mesela ülke ateizm ile yönetilse dahi bu gerçek asla değişmeyecek 'türkiye müslüman bir ülke' perspektifi asla bozulmayacak çünkü sen tarihinde asırlar boyunca hep böyleydin. belki bir 500 yıl müslüman olmadan yaşarlarsa türkler işte o zaman bu 'türkler müslümandır' etiketinden kurtulurlar. onun dışında 100 senede asla bu etiket kalkmaz.

yani ateistlerin yıkmaya çalıştığı gerçek asla yıkılmayacak çünkü kendisi ateist dahi olsa oda batının gözünde bir müslümandır.

edit: bu yazıdan sonra bir kısım mal beni akp li olmakla yargılıyor yobaz diye mesaj atıyor diğer bir kısım mal bana akp li kardeşim diye akp videoları atıyor. kardeş ben iki taraftan da değilim beni yanlış tanımayın bence. ayrıca bu dünyadaki yobaz olacak en son insan beni amına koduğumun malı reel hayatta sikime takmayacağım tipler burada bana yobaz diyor mk.
asimile olmamış türk'tür.
aitsin kelimesini bile yazmayı bilmeyen bir kara cahilin görüşleridir.
harbici delikanlı öz türktür. sakıncası yok.
benimdir efendim, arap dinine inanmıyoruz işte o kadar.
(bkz: bir yönetim biçimi olarak ateizm)
Normal türktür.
Türklük gen ve kültürle alakalıdır.
Türk kanı taşıyıp türkçe konuşuyorsan ırkın türktür. Bunun bir dinle alakası olamaz.

Müslüman olmayan türk olmuyorsa ne mete han, ne atilla, ne tomris hatun, ne bilge kağan türk olmaz. Halbuki bu insanlar bu öneriyi yazandan binlerce kat daha çok türklüğe hizmet etmişlerdir. Herkes haddini bilsin.
müslüman olmayan türk türk olamaz demedik o saydığın insanlar kaç asır önce yaşamış ben zaten buna yazımda değindim bir daha okuyunuz çocuklar diyorum.
ayrıca bir yönetim biçimi olarak ateizm diyen canlılar bugün o tarz bir yönetim biçimi için can atıyor. iki yüzlü bir dallama olmaya gerek yok ben senin bozabileceğin seviyede birisi değilim.
bakın benim sizinle bir kavgam yok ben sadece ortadaki koca bir gerçeği göz önüne çıkarttım kendinizi burada kimseye kanıtlamak zorunda değilsiniz herkesin kafa yapısına saygı duyarım ama gerçek bu ve bu gerçekliğin sizinle bile bir ilgisi yok bu batıya göre böyledir bana göre değil.
ne olursan ol farketmez batı gözünde türk=müslüman olarak algılanırsın.
aramızda kendini batı olarak görenler varmış. gördürtmem.
Yemişim batıyı anasını satayım. o yemişim daha kaba bir laf olacaktı ama ağzımı bozmak istemedim bize ne lan batıdan hayır batı bizi ateist sansa ne olacak deist sansa ne olacak ben bunu anlamadım. Batıya samimi gelinemeyeceksem ne olacak umurumda mı onlarda bana samimi gelmiyor adamların umurunda mı değil. Kopmle ülke olarak ateizmi seçsek Türkiye asla müslüman şeysinden bozulmayacakmış diğelim ki bozuldu ne yapacaklar deistim ama batıya göre Müslümanım çok kötü bir durum sanki çok gereksiz başlık ve yazı olmuş
türktür ve müslüman değildir. olabilir.

Arapçı değildir.
arapların dinine inanmayan türktür gayet doğaldır. "ben türküm ve arabın dinine inanmam" diyebilir.
sen canım kardeşim... müslümanım diyorsan, zaten senin türklükle bir bağın kalmamıştır. Topyekün arap kültürünü benimsemişin anlamına gelir. Neden mi?

- Çünkü sen türkler müslüman olmadan önceki kültürüne vakıf değilsin.
-Çünkü sen, kullanılan konuşma dilinin, asimile olduğunun farkına varamayacak bir haldesin.
- Çünkü sen canım kardeşim, tatlı su müslümanı olarak, batı kültürünü, kur'an ile harmanlamaya çalışan bir bireysin.
- Çünkü sen ve birçok kişi, "gelenek ve görenek" denilen saçma salak anlam karmaşasından kendini soyutlamamışsın.
- Çünkü sen! safkan türk'ün kaldığını sanacak kadar bilgisizsin.
güncel Önemli Başlıklar