bugün

egosu tavan yapmış, aciz olmasına rağmen üstünlük taslayan ölümlü insanların elini öpmesi gereken kişi.
evrim teorisini sadece insanların maymundan gelmesi şeklinde algılayan, daha çok okuyup, çok öğrenmesi gereken insandır.
'beni çamurdan yaptılar' ağabey diyen insanın kardeşidir.
nereye neye doğru gidiyon kardeş diyesim kişi.
elli bin kere çürütülmesine, avrupada amerikada ders kitaplarından kaldırılmasına rağmen hala daha 10 yıl evvelsinin bilimiyle evrim teorisine inanan insandır.

çok komiktirler, gülüyoruz.
evrim teorisi konusunda neredeyse hiç bilgisi olmayan kişidir. bilgisi olmadan kendini evrim teorisine inandırmıştır. en az dinciler kadar tehlikelidir.
chp'li olması muhtemeldir.
evrimi sadece maymundan gelmek olarak bilen insan kişisinin bilgisizlik ürünüdür. cık cık.
evrimle ilgili iki kitap okudunda alim mi oldun demek istediğim yazarların sözüdür. Darwin'in bi tarafından uydurduğu teoridir. Neresinden tutarsan elinde kalır. olaya ideolojik olarak bakmadan objektif bi şekilde yaradılış teorisi ile karşılaştırdığında kesinlikle yaradılış teorisi akla daha yatkındır.

+ olum maymundan geliyomuş laaan
- la bi s.ktir git
+ ama ben kitaap okuduydum. Ben entellektüel, kültürlü, bilgili yüce beyinli biriyim
- senin beynini s.kiyim
evrime inanmayan insandır.

inansa tüm memelilerin aslında 75 milyon yıl kadar evvel bir keseli kirpi türünden evrildiğini bilirdi. Aynı zamanda pek çok insansı canlı fosilinin afrikada bulunduğunu hatta hobbitlerin bile kalıtılarının (tolkien hobbitleri değil tabi) afrika açıklarında bir adada bulunduğunu.
Evrim teorisinin hala en güçlü teori olduğunu bilirdi. Çünkü inanmak için biraz araştırmış olması lazımdı.

Evrime inanmayan insan aynı zmaanda insanın çamurdan mamul olduğuna inanır. Hatta dişilerinde sol kaburga kemiğinden olduğuna inanır. O kadar kuvvetle inanırki. Lehte söylenen herşeyi delil aleyhte söylenen herşeyi küfür addeder.

Neresinden tutarsak elimizde kalacak teorinin karşıtı insanlar, bu dinozorların 150 milyon yıl boyunca dünya üzerinde ne bok yediklerini hiç sorgulamazlar. Beyni çalışanın beynini sikmek daha kolay gelir.
daha tam gelememiş "insan".
ebeveynlerinden en az birinin maymun olması durumundaki melezin kendini tanıtma cümlesidir. erkek tarafı maymun ise anamın rahmini maymundan gelen sperm dölledi manası çıkmaktadır. eğer kız tarafı maymunsa kocaman bir vajinaya sahip olası maymun olarak nitelendirilebilir.

(bkz: darvin mi)
(bkz: beş harfle cevap)
(bkz: bsg aq)
nerden geldiğini bilmeyen insandan daha bilgili insandır.
daha tam olarak gelememişleri var dağda.
(bkz: pkk)
köklerini inkar etmeyen insandır.
meymundan gelmemişsede uzaktan bir çeşit kuzenin evrimleşmesiyle gelmiştir. insan o tvde gördüğükleri şempanzelerden değil insanımsı başka tür bir türden şimdiki haline geldiğini bilmez.
evrimden haberi olmayan insandır.
zira evrime göre insan maymundan gelmez.
o kendi soyunu biliyordur elbet.

bizi ilgilendirmez.
maymuna giden insanlara bakıp tekrar düşünmesini istediğim insandır.
(bkz: geri git ne bileyim)
(bkz: insanların hayvan olduğunu kabul edememesi)
sadece iyi bakalım hoşgeldin denmesi gereken insandır.
evrimciyse teoriyi yanlış duymuştur. zira evrim teorisine göre insanla maymun ortak atadan evrimleşmiştir. yani teorinin yüzlerce defa cürütülen, ders kitaplarından falan cikarilan kismi insanın direk maymundan geldiğidir.

(bkz: bir yerleşim birimi adı olarak maymun)
gelirken ne getirdin? sorusunun yöneltilmesi gereken insandır.
- ben maymundan geldim.
* aferim.
güncel Önemli Başlıklar