bugün

alsın kızını g.tüne soksun gavat oğlu gavat.
Ama elin yabancısına koşa koşa verir.
Vermez vermez kız babası sonuçta.
Kendisi hakkında sözlükte gavat oğlu gavat dendiğini duyunca haklı olduğunu görecek adamdır.

Bunlara yağmurlu havada su vermek bile fazla.
Kürt hadi yaylan ağlayarak günlüğüne yaz.
Alsın kızını g.tüne soksun gavat oğlu gavat.
Kürtlerin evrimlerini tamamlamasını beklemek istemeyen adamdır. Zira malûm olduğu üzere evrim çok yavaş ilerlemektedir. Bu adam, cahil olmadığı gibi zaman yönetimi nedir iyi bilmektedir.
Bu oruspu çocukları yüzünden bu ülke gelişmiyor zaten aq.
Sadece kürt diye ve eğer kız onu sevdiği halde vermiyorsan yanlıştasın, çocuk eli yüzü düzgün, akıllı, işinde gücünde biri ise ve "Ula hırbo, 4.karimi almişam bir tebrih etmicehmisin?" Gibi gezen bir tip değilse bir sıkıntı yok gibi görünüyor. Tabi derinlemesine bir düşünce lazım adama mal değil kız veriyorsun sonuçta.
Kizim yok ama Şahsen ben de vermem, aynı fikirdeyiz.
ben kimseye vermemeyi düşünüyorum.
hatta turşusunu kurabilirim.
canım kızım.
hem neden veriyorum elalemin adamına...
Belki kızı kürt erkeğine vermiştir.?
Ben de vermem gerçi kızım olsa kimseye vermem bekar kalsın hep.
Irkçıdır...
Ah o ne cahildir ki. Cahilliğiyle övünen bir zattır. Bir de bunların Kürtlere mezopotamya eşşeği diyenleri mevcuttur ki kızlarını emanet ettiği zihniyete bakın hele hele ...

(bkz: 15 yaşindaki biri cinsel olgunluğa erişmiştir).

Ha bir de akit skandalı vardı. Neydi o. Hah buldum.

》 '12-17 yaş çocuk doğurmak için ideal yaştır' diyen akademisyenler ...

Hadi amaa !!!. Bu bir ülke gerçeği. ırki değil !!!.

M☆l gelip tırıs giden sözde yiğit babalar ...

Ne yiğitlik ama göz kanatan ve de mide bulandıran cinsten.

3.sayfa haberlerden haberi olmayan sözde babadır ...
kızı mal olan kişidir.

bir şeyin alınıp verilmesi için mal olması lazım, nitekim insan özgür bir varlıktır, kimse sahibi olamaz, insan yalnızca kendisinin sahibidir.

ancak kızı henüz çocuk kabul edilen yaştaysa hakkı olan babadır, aksi halde kız gider istediğine verir, pardon varır.
Sonunda kızı bir yüzbaşına verecek adam.
iki yüzlü Kürtlere iyi yapan adamdır. Burası özgür bir ülke ve insan istediği kişiye kızını verir veya kız istediği kişiyle evlenir. Kızını büyütüp o yaşa getiren baba da naçizane fikrini söyleyebilir.

Üniversitede PKK'lı bir Kürt eleman ( aslen Ermeni ama Kürt'üm diyordu) vardı. Sınıfta veya kampüste o kadar boşta Kürt kızı olmasına rağmen her gün nefret kustugu Türk kızına yazıldı. Be orospu çocuğu sen her gün bize faşist, kafatasçı demiyor muydun ne işin var türk kızı ile ?

Neyseki kız zaten güzeldi ve bu barzoya bakmadı. Babası da izin vermediği için hiç şans vermedi :ddd

Yine ağlıyordu kürdüm diye bizi sevmiyorlar diye. Burdan bile mağduriyet çıkardı OC
cahil değildir. Farklı kültürlerde insanlar arasında zamanla ciddi sorunlar çıkabiliyor.

Bu sadece türk/kürt/laz arasında değil türk/yabancıda da olabilir.

Tercih meselesi neticede. Lakin ailesini karşısına alıp evlenmek isteyen insan engel tanımaz en nihatetinde.
En doğrusunu yapar,kürt gelini olmak dünyada cehennemdir genellikle.
He adamın kızını öldürsün sonra sokak ortasında oç.
(allah korusun) babama gerek kalmadan ben dedim onu zaten.
Adamın dibidir. Çirkin ve medeniyetsizlere kızını vermemektr haklıdır.
gelinlerini her daim ezmeye proglamlanmış bir kaynana ve görümce ile kızını başbaşa bırakmak istemeyen babadır.

tanıdığımız bir kürt aile vardı eskiden, kaynana ve kızı gelini dövüp duruyorlardı. yapmayın etmeyin diyenlere de 'bizde böyledir, çekecek başka çaresi yok' diyorlardı.
kürtlerle akraba olmak istemiyordur.