bugün

Elleri öpülesi, haklı babadır.
bu benim babam. benim de gitmeye niyetim yok zaten babacığııım.
Aslında kültür çatışmasından korkan insandır. Beyni doldurulmuştur. Yoksa kürt de olsan Türk de olsan kafadaki ayrılık değişmiyor. Millet insanlık ölçer degildir. Önyargı işte başka bir şey değil.
Kızını satılık mal sanan baba beyanı.

Ben şu şu (mesela kültür farkı) sebeplerden çocuklarımın Kürt kökenli insanlarla aile kurmasına sıcak bakmıyorum ama son karar onların deseydi hak verebilirdim ama.
Bu enerjiye can verdiği için , kızı bir kürtle evlenecek olan kişidir.
yaşanmışlıklar örnek teşkil etmiştir.
Aleviye kız verilmez,kürde kız verilmez ona verilmez buna verilmez bu dünyada tek siz temizsiniz değil mi?
genelde çerkez olan babalardır.
Ben vermem amk.
Evlenmeye kalkarsa siktiri çekip bir daha evime almam.

sen bir türk olarak kürt kizi ile evlenmeye kalk bakalim neler oluyor seni nasil sömürüyolar gör ondan sonra konusalim.
2000 li yıllarda hangi babanın sözüne, hangi kız biat ediyorki bu babanın kızı etsin diye düşündüğümüz hadisedir.

Kız istiyorsa; kürt zaten sevdiği kızı söke söke alır, vermem diyen kız babasınıda ömür boyu evine sokmaz.
Yerinde tutarlı ve doğru bir karar vermiş olan babadır, elbette bir baba evladının geleceğine doğru şekilde yön vermek isteyecektir.
O pak alnından öpülesi babadır.
haklı. kız vereceği kavmi seçme özgürlüğü denebilir buna.
Allahtan böyle düşünen hastalıklı babaların sayısı az da Türkiye'de birbirini sevip evlenmiş 6 milyon türk-kürt çift var.
gaza gelip söylemiştir, verdikten sonra akla bile gelmez. aklın yolu bir
Vardı öyle biri, bizim çok yakın bir akrabadan ben kürde kız vermem dediydi. Dedim ki ona büyük konuşma, kürt diye hakir görme. Verdi sonra. Eşşek gibi hemde. Bir de oğulları oldu maşallah can parçası yavrum. Allah cümlesininkini bağışlasın. islamda ırkçılık yok. Alırsın da verirsin de. Esas gayri müslime dinsize kız verilmez. Elin almanı ingilizi italyanı kadar da mı kıymeti yok kürtlerin? Bu önyargıları aşın artık. Sünnetsiz gavurlara veriyorsunuz ya, halbuki o kız dinden çıkar, imandan mahrum kalır. Dinen mürted hükmüne girer. Müslüman gayri müslime kız veremez.
Takdir edilesi babadır.
(bkz: kürde).
(bkz: karadenizliler)

(bkz: böyle devam)
Haklı bir babadır. Kimse neden vermiyorsun diyemez.
Ulan sen saf türk müsün sanki?
Adamdır. Su yok ne kızı. Evet.
kızını değişik ırka vermek istemeyen türk babanın haklı isyanıdır. evet..
Aradaki T harfini bile yumuşatmayan babadır. Sert adammış vesselam.
Aradaki T harfini bile yumuşatmayan babadır. Sert adammış vesselam.