bugün

dedikçe daha da çok sevilen insandır.
ama açık sözlü olmaları iyi niyet gösterir.
hafifletici suç unsurlarının bulunmasından cezaları idarı para cezasına dönüştürülür.
seni; senin onu sevdiğin gibi/kadar sevmeyen, sevmeyecek olan insandır. sevme sen de siktir et gitsin.
(bkz: sen çok iyi bir insansın sana layık değilim)
Karşısındakini sevmiyordur. Başka bir açıklaması yoktur.
karşısındakini seviyordur.
Tamam deyip geçip gidilesi insan.
Arkadaşim.
Bugün psikologu olup psikozunu düzelttim.

Sevgiye ihtiyaç duyan insandır.
"Seni asla sevmicem" demenin baska bir yolunu bulmus insandir. Pisligin tekidir. Asla sevilmemesi gereken tiptir. Ama insanlar mal oldugundan dolayi bu tiplere baglanirlar.
'seni senden ötürü mü seviyorum sanıyorsun? seni kendimden ötürü seviyorum' cevabını alması muhtemel insan.
karşısındakinin pes etmeyeceğini anlamış, ondan kurtulmak için kendini itin bir tarafına sokmaya razı olmuş kişidir. görüldüğü yerlerden uzaklaşılmalı, mümkünse iyileşip geldiğinde tekrar kötüleşmesi için elinden gelenin yapılması gerekir.
güncel anlamı dışında harbiden "insan"dır.
genelde peşine takılıp salça olan erkek/kız'dan kurtulmak için bahane olarak, beni sevme ben kötü biriyim diyen insandır.
kendine gizemli bir hava katmaya çalışan insandır. Bu cümleyi kurarken muhtemelen kaşlarını çatmış, buhulu gözlerle uzaklara doğru bakmaktadır. Çok film izlemiştir.
Türk sinemalarından fırlamış insandır.
Karşı taraffı kibarca redetme durumudur . Bir kereslnde aynen şöyle demiştim ; " Benı tanıdıkça benden nefret ediceksin çıkma benimle . "
nefret edilesi insan tipidir. aklı sıra soguracak sanki o öyle deyince karşisindaki sevmeyecek de sevse bile sözde kendisi uyardigi icin vicdanı rahat olacak da bilmem ne. madem sevmiyorsun edebinle git rol yapmaya ne gerek var? bu cümleyi kurdugu anda agzinin üstüne cakilmasi gerekir.
Behzat ç. izliyor denilen kisidir.
kendini kusurlu zanneden, aslında kusurlu olmayan, özgüven eksikliğini yoğun bir biçimde hisseden kişidir. bundan dolayı karşısındakini üzebilir düşüncesiyle bu tutumu sergiliyordur. yani bir nevi kaçış cümlesi gibi! aslında kendini biraz sevse, kendiyle barışık olsa en başta kendisiyle, sonra da yakındakileriyle barışık/mutlu olur ve bu hayatına olumlu yansır . yani burada 'kötü' kelimesi bildiğimiz kötülüklerle falan alakası yoktur, çok basit* bir kelimedir aslında.
Kibarca siktir git hayatimdan diyordur , anlayin artik bazi seyleri de Rezil olmayi bari , eve gelince de 7 saat dusunmeyin ulan harbiden bu yuzden mi oyle dedi diye , amaci sizi hayatindan cikamak . Budur
aslında iyi biridir. ama siz o kadar iyi misiniz bu durum şüphelidir.
kötü biri değildir. kesinlikle. hayat işte..
bu çocukça söyleminden ötürü zaten böyle bir insanla olmaz bebek kandırıyor sanki. onun kötü dediği mastürbasyondur cinsel istektir. nedense erkekler bunun için kendini kötü görüyor. kötülük görmemişsin sen diyip tükür babanın suratına bakim diyip tüm arkadaşlarınızı çağırın. siz siz olun size bunu söyleyebilme ihtimali olan kişileri bulmayın. klasiktir bu tip içindeki çocukça duyguyu yansıtır tamam bazen güzel saflık temizlik ama bu ne bebek gibi.
akıllı insan. aslında gönlü olmayan ama taktiği olan insandır o insan.
atilla ilhan üstadın aysel'e seslenişinin edebi değeri olmayanıdır.
Kafası karışık olan ve ya karşısındaki kişiyi istemeyen insanların kibarca reddetme durumu. Ayrıca bu olay ilişki başladıktan sonra da olabiliyor. bu gibi durumda söylenecek tek bir şey var.*