bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yitirilen bir aşkın hala unutulmadığını anlatan en güzel dizeler. yılmaz erdoğanın pastirma yazı isimli şiirinin bitiş cümlesi.

böyle zamansız güneşli,
    umulmadık mavi günlerde
    bir bekleme salonu yalnızlığına
    bürünüyorum...
    iliklerimdeki yitik aşkı
    sarhoş bir unutkanlığa ilikliyorum...

sanki şiirini bilmediğim
    bir fransız akşamında
    kaldırım taşlarını sayıyorum kalbimin...
    içimde ayak izlerin,
    aylak bir yaz geçiyor avuçlarımdan...

ve ben ne zaman,
    kiminle sevişsem,
    hâlâ seni aldatıyorum.

edit : 45 karakter sınırı.
    7 -3 ... sekizgen
  2. 2.
    kalptekiyle yataktaki farklı olduğunda hissedilen duygu.
    5 ... depression
  3. 3.
    birine aşıkken bir başkasıyla sevişebilen insanın demagojisi. kan damlamış kaleminden maşallah..

(bkz: çok romantiksin lütfücüm)
    6 -3 ... sydera
  4. 4.
    'off lafa bak aq' şeklinde tepki verdiğim cümle olmuştur. tükenmiş birinin şöyleyebileceği sağlam cümlelerden biridir. anlayan için elbette...
    2 ... puldüşü
  5. 5.
    geçen yazdır tutmaya çalışmışsındır.anıları biraz daha taze tutmak için çabalamışsındır.ama yok zaman bu tabi ki geçecek kendi aymazlığında.ve haz doyum sevişmek insana dair ve bundan sonrası yürekten sevişememek.aldatmanın aldatmış insan psikolojisini anlatan güzel yılmaz erdoğan şiiridir.
    2 ... aglasevgiliyurdumagla
  6. 6.
    kalbinde biri varken yatağına başka birini alabilecek kadar aciz olanın söylemidir. ciddiye almayınız.
    -3 ... serafettin
  7. 7.
    her halükarda kişinin kendini aldattığını gösterir..
    3 ... spanger
  8. 8.
    başka birini seven kalbin bedenini tatmin için bir başkasını kullanmasıdır. kötüdür.
    ... dibi dibi rek
  9. 9.
    sevdiğini unutmak için bir başkasıyla sevişen insanın unutamadığını, yapamadığını gösteren en bariz cümlelerdir. beden bir şekilde tatmin olacaktır belki ama ruh doymadıktan sonra anlamsızdır. sürekli bir düşünce kafasında virüs gibi yer edecektir. hayaller anlamsızlaşacak.

diğer insan belki bunların hiç farkında olmayacak ama zaten en başında aldatılmıştır. bu yüzden bir gün anlasa bile farketmeyecektir.
    -1 ... system error
  10. 10.
    duygusuz sevisen insanin acikliga kavustugu andir.

duygular baskasinda kalmis.
    ... syme