bugün

selçuk yula nın bu hafta yayınlanan santra programında söylediği komik söz. olaylı derbi sonrası ardanın maç sonu röportajı izlenir ve kendisini sadece galatasaray mı yoksa türkiyenin mi sevip sevmediği tartışılır ve tam bu sırada selçuk yula devreye girer "ben kadıköyde içinde birkaç fenerbahçeli yöneticininde bulunduğu bir restoranttan geliyorum konuştuğum herkes ardayı sevmediğini söylüyor" diyor araya giren cüneyt tanman ise birazda bu ilginç tespiti toparlama adına "hayır selçuk kardeşim arda milli takımdada başarılı olduğu için herkes tarafından sevilir" diyor bu duyan selçuk yula ısrarla komik açıklamasını destekliyor "hayır cüneytcim ben kadıköyden geliyorum diyorum sana ya ardayı kimse sevmiyor" diyor cüneyt tanman araya girmiş toparlamış bari insan ısrar etmez ilginç.

(bkz: televizyonlarda futbol üzerine yapılan tartışmalar).
selçuk yula'nın fenerbahçe taraftarından yola çıkarak arda turan'ı tanımladığını zannettiğicümle. * serseri futbolcu tipinin zamanının örneği şimdilerde laf atıyor oraya buraya.

zaten bir bu bir de ayhan akbin. tahammül edilmiyor.
bir selçuk yula vecizesi daha. kendisine recep ivedik'ten bir replik armağan ediyorum:
saydın mı?
kadıköy'den gelen selçuk yula açıklaması.

kendisine musa feat gülşah'tan yolluyorum; (bkz: çek git bebeğim)
kadıköy'de yaşamayan fb taraftarı olarak arda'nın oyunculuğunu beğeniyorum.ayrıca efendi bir kişiliği olduğunu düşünüyorum.selçuk yula bu açıklamasıyla fanatizmin sınırlarını aşmıştır.bu kadar taraf tutması bir spor yazarına yakışmamakta, zaten az olan kalitesinide çok daha azaltmaktadır.
(bkz: mecidiyeköy den geliyorum kimse semih i sevmiyor)
konuşurken saçına fön çekmemiş üstelik çorabı da kaçmış kıl oldum abi.

(bkz: erkek adam saç uzatmaz götünden konuşmaz)
(bkz: karakoyden geliyorum manukyan olmus)
meali: arda'yı seven kadıköy'lü maldır, dombilidir. gördüğünüz yerde kafa göz girin.

olan açıklama.

ondan sonra futbolda seviyeden, dostluktan bahsederler.

seviyim seni sevgili fenerbahce medyasi.
anne ve babasının bile kendisine olan sevgisinden şüphe duyduğum bir insanın saçmalaması olaydır. hani evladım olsa bir lokma ekmek vermem tipinde insan vardır ya, işte bu adam cuk diye oturuyor o kalıba.
(bkz: cümle alem ltd şti)
bir futbol maçında uzak çekimde bile koca kafasından tanıyabildiğim tek insan arda'dır.ama bir kadıköylü olarak fb'li olmadığım gerçeğide ayrı bir güzelliktir.
(bkz: bize bir hal geldi arda yı sevemedik)
"ben ermenistan' dan geliyorum, herkes soykırım var diyor" şeklinde bir saçmalık.
'malesef bende bu gezegende oksijen tüketiyorum, yaşam kaynaklarınıza ortak oluyorum' türünden bir açıklama . o değilde ; (bkz: selçuk yula diyorum hadi lan diyorlar)
bir beşiktaşlı için adnan aybaba neyse, fenerli için de selçuk yula o demektir. yani takımından soğuma sebepleri arasında direkt göze çarparlar.
bu cümleyi kaale alanda var bir eksiklik..tesadüfi örnekleme yaparak genelleme yapmak çoğu zaman hüsranla sonuçlanabilir.* * *
(bkz: ben maymundan geliyorum darwin arda yı sevmiyor)
- BEN KADIköy'den geliyorum, arda' yı kimse sevmiyor.
+ selçuk, sen kadıköy'den çıktıktan sonra seni kimse seviyor mu?
- !!!&&½$#½½#
(bkz: selçük yala)
(bkz: kadıköy le konuştum haberler iyi)
(bkz: rabbime sordum sallıyo dedi)
şundan eminim.

selçuk yula'yı sevmeyenler arda turan'ı sevenlerden fazladır.

selçuk yulanın her sözü, pek gereksiz bir gazladır.
(bkz: yok ebesinin mı selcuk yula)
(bkz: osmanlı döneminde internet olsaydı)
güncel Önemli Başlıklar