1. 1.
    Kaçıncı nesil olduğunu bilmeyen ve öğrenmek isteyen yazar feryadıdır.

Şu kadar zamandır sözlükteyim daha kaçıncı nesil olduğumu öğrenemedim. Ayrıca bu nesil olayının bir getirisi var mı sözlükteki konumumuz bakımından? Yani 1. Nesile yükselirsek yetkili veya moderatör olabilme şansımız artıyor mu?
    -3 ... bir idealistin ta kendisi
  2. 2.
    Sözlüğe üye olunan zaman dilimine göre alınan unvanını merak eden 11. Nesil yazar beyanı. nesil değişmez sabittir...
    1 ... keshberfo
  3. 3.
    Bir soru.

Kardeşim sen aşağıdaki cümledeki "ey yükselen yeni nesil" sin. Boş ver Sözlüğü.

"Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz..."
    1 ... ferrarisini satan simge
  4. 4.
    ya kaç kere anlattık bu nesil olaylarını ve maaşlara etkisini. hala anlamadınız mı? neyse tekrar anlatıyorum.

1. nesil yazarlardan ayda en az 10 entry yazanlar her ay 4000 tl alıyorlar.
    2, 3, 4 ve 5. nesil yazarlarda bu rakam 3000 tl.

6. nesil ve sonrasına maalesef ödeme yapılmıyor şu an. çünkü aralarında 10 yılı doldurmayanlar var. 10 yılı doldurduklarında onlar da -ayda en az 10 entry yazarlarsa elbette- 3000 tl alacaklar.

nesil yükseltmek için belli başlı şartlar var. bunlar yöneticiler tarafından kişiye özel belirleniyor.
    ben geçen yıl 8. nesildim mesela. benden çilekli link içerken süleyman demirel taklidi yapmamı istediler. derecelendirme kuruluşu 5. nesil olmama karar verdi. bu da demek oluyor ki vasatın üstünde ama çok iyi olmayan bir taklit yapmışım. mesela 1. nesil de olabilirdim.
    3 ... metro
  5. 5.
    Babanın babası olman mümkün mü, değil tabiki. Saygılar.
    ... drdex