1. 35.
    Adamin kızi kendi bileceği iş
    Ama ben olsaydim ve sevseydim kızı almak için moğolca bile öğrenirdim ;)

(nadad okhinoo ög)
    1 -1 ... tenbaba
  2. 34.
    Kürtlerin evrimlerini tamamlamasını beklemek istemeyen adamdır. Zira malûm olduğu üzere evrim çok yavaş ilerlemektedir. Bu adam, cahil olmadığı gibi zaman yönetimi nedir iyi bilmektedir.
    3 -2 ... sosyalhizm
  3. 33.
    Kızına da Kürt erkekleri ölüyordu sanki ruh hastası pezevengin. Vermezse vermesin alsın turşusunu kursun kızının.

Irkçılar kadar mal insanlar yok ya, vallahi samimi fikrimle söylüyorum bunu..
    16 -5 ... the rise of darkness
  4. 32.
    Bu oruspu çocukları yüzünden bu ülke gelişmiyor zaten aq.
    2 -3 ... memur oldum laaaaaaannn
  5. 31.
    bayramda seyranda damadın 378 kişilik erkek akrabasını misafir etmek istemeyen akıllı babadır.
    2 -2 ... ebu fesat
  6. 30.
    Medeniyet açısından düşünürsen kismen hakli bireydir.

Kültür seviyesi düşük doğu kültürüne hakim bir toplumda yetismis birine vermek istemeyebilir.

Siz nasil batinin gelismisliginden dem vuruyorsaniz mikro duzeyde düşününce de bu başlık cok da uzakta kalmıyor.
    -2 ... vedat minor combo
  7. 29.
    Kültürler farklıdır neticede haklılık payı var . Kürde teslim etmek var Kürt Kültürüne teslim etmek var adam ikincisini baz alarak vermek istemiyor olabilir , tabi yanlış bir ifade orası ayrı. Aynı şekilde Adam bedevilere de teslim etmek isteyebilir bu cok doğal ama sırf Arap olduğu için vermiyorsa orda bir ön yargı vardır.
    ... robert porter
  8. 28.
    Sadece kürt diye ve eğer kız onu sevdiği halde vermiyorsan yanlıştasın, çocuk eli yüzü düzgün, akıllı, işinde gücünde biri ise ve "Ula hırbo, 4.karimi almişam bir tebrih etmicehmisin?" Gibi gezen bir tip değilse bir sıkıntı yok gibi görünüyor. Tabi derinlemesine bir düşünce lazım adama mal değil kız veriyorsun sonuçta.
    1 -1 ... kairaryu705
  9. 27.
    Kizim yok ama Şahsen ben de vermem, aynı fikirdeyiz.
    1 -1 ... insaatcikiz
  10. 26.
    hi, its me.

t akıllı adamdır.
    1 ... ebu fesat