bugün

acaba kaç cümle daha var ki yeryüzünde bu kadar gerçekliklik kelimesiyle arasında büyük mesafeler olan...?. her kadının pembe rüyası bu aacayip cümle.. nerde daha 3 aylık bi ilişkisi olan,, yanakları sevgilisi 3 saat önce öptü diye hala al al yanan bir kız görsem arkasından sanki MECBURMUŞUm gibi bu cümleyi duyuyor olmanın verdiği ızdırap göğsümde binlerce sivilce çıkmasıyla sona eriyor.. herkesin aşık olduğu dönemde dünyanın en dehşet, en saygı gösterilmesi gereken, en hayranlık uyandıran ilişkisini yaşadığını düşünmesi ne büyük bir rahatsızlık. hiç bilmiyorsam sırf aldatılmadan dolayı sona eren 12 milyon ilişki biliyorum. ayrıca sadakatsizliğe rağmen devam eden heralde 38 milyon falandır. bu kadar büyük bir istatistiğe rağmen nasıl bu kadar saf olabiliyosunuz anlamıyorum..

-ben hiç aldatılmadım biliyor musun?
+fruko sprite'a on basar bence..
(bkz: diyosun)
bazı insanların gururla dile getirdiği sözdür.

dakika başı boynuzlananlar bu insanlara "hadi canım" diye çıkışabilirler, doğaldır. herkes doğru seçim yapmakta yetenekli değildir. şizofren dünyanızda mutluluklar.
YANLIŞ CÜMLE. DOĞRUSU HiÇ YAKALAMADIM OLACAKTI. MALESEF NE KADAR GÜZEL OLSANIZ DA BAŞINIZA EN AZ BiR KAÇ DEFA GELiYOR.
Bu başlığı okuduğumda refleksle gelen söz:
-Geber.
erkeğinde, bayanında kendini avutma sözlerinden başka bir şey değildir.
Bir kişinin aldatıldığını anlaması için, delile ihtiyacı yoktur. Sezgileri zaten durumu çözer. Tabii bu durum, takıntı halinde aldatılmayı beklemeyenler için geçerlidir. Zaten çok hevesle bekliyorsanız, evrenden gelecek yanıt uzun sürmeyecektir.
Madalyonun diğer yüzünü çevirirsek, aklını sevdiği adama takmış, tüm dünyası onun etrafında dönen bir kadının ya da adamın, kendi hayatı ne alemdedir? bir artı değer katmadan, üretmeden geçen zaman, boşa harcanmış sayılmaz mı? Hayat sadece eş ya da sevgiliden ibaret değildir çünkü... istiyorsanız sevdiğiniz adamı/kadını dibine kadar kurcalayın, didik didik edin, yakalayın, bulun, deşin, araştırın, casusluk yapın, elinizden geleni, ardınıza koymayın. Önemli olan bulduklarınız değil, o bulduğunuz delillerle ne yapacağınızdır... Tüm ipuçları ve belgeler sizin hayatınıza farklı bir yön, bakış açışı, düşünce biçimi getiriyorsa değerlidir. Yoksa, ihanet eden, bu eylemi yaparken utanmamıştır da, sanki yüzüne vurulunca mı kızaracaktır? Yakalamak çoğu zaman boş bir zaferden öteye geçmez, hatta yıllar geçip, hayat başka tarafa aktığında, kimileri hiç bulmamış olmayı diler, ne bulduğunu sandıysa.
-ben hiç aldatılmadım biliyor musun?
-atma recep din kardeşiyiz
(bkz: bsg)
(bkz: hadi ordan)
(bkz: vah yavrum fena yemisler seni)
(bkz: uludağ sözlük boynuzlular kulübü)
- ben hiç aldatılmadım biliyor musun?
+ üzüldüğün şeye bak? her şeyin bir ilki vardır aşkım. merak etme ben yardımcı olurum.
ben hiç aldatmadım cümlesinden daha masum bir cümledir.
karşınızdaki kişiyi tebrik edin, çok profesyonelmiş denilebilir böyle bir muhabbet olduğunda.

aldatılmadım derken ki amaç ne? böyle durumla karşılaşmadıysan karşındaki kişinin becerisidir bu. demek ki zekiymiş. çünkü aldatmakta yetenek ister, zeka ister, bunu herkes yapamaz. gecelik ilişki ise aldatılmaktaki kasıt, onu nerden bileceksin, ne alaka mı : ii geceler hayatım yatıyorum ben öptüm seni seviyorum. bak uyudu işte attı mesajınıda ohh misss, uykusu ağırdır arasanda duymaz dimi.

başkasına bakmakta biyerde aldatmadır, göz ile.

eee kim demiş aldatılmadım, uyan canım hadi sabah oldu.
hiç kimse diye biri vardır; kandırmayan, kandırılmayan... *
yerim senin özgüvenini şirin şey` diye cevaplayın bunu söyleyen arkadaşı. sonra da yüzünün alacağı hali izleyin.
ben hiç aldatılmadım biliyormusun bile derken bile kafası nın içinde binbir tilkinin dolaştıgı kişi.
(bkz: sen öyle san yavrum)
bi ihtimal hiç sevgilisi de olmamıştır.

(bkz: ben hep aldatıldım)
yaban duysa (bkz: yalan söylüyorsun) derdi.
(bkz: bilmem mi)
+ben hiç aldatılmadım biliyor musun ?
-okadar emin olma aşkitom
+Kaşaaaaaaar
2 gün önce mahmut'un karısı hüseyinle evcilik oynamıştır ancak tabi mahmut'un bundan haberi olmaksızın;

-ben hiç aldatılmadım biliyormusun hüseyin.
+bilmem mi abi. seni aldatacak kadın yok bu dünyada.
baştan sona yalan unsurları içeren cümle.
-sevgilim yemin ederim ki seni hiç aldatmadım.
-yalanını sikiyim faruk. (bkz: sikmek)