bugün

bir egemen bağış cümlesi.

https://www.youtube.com/watch?v=jcICjAB7Chs

alın lan alın, görün bunların gerçek yüzlerini.
(bkz: egemen bağış ın kuran ile dalga geçmesi)
(bkz: orospu çocuğu)*
hadi akp'li utanmadan yüzün kızarmadan bahane uydur.

bir chp'li, mhp'li yapsa peşinen 30 milyonu sorumlu ilan ederdiniz, bu otuz milyona işte siz busunuz diye hakretler yağdırırdınız.

ama şimdi ne diyeceksin o yalnızca egemen'i bağlar bizi bağlamaz mı diyeceksiniz.

peki ya aklınızın bir kenarında gün gibi gerçek olarak duran tüm bu akp'lilerin böyle olduğu bu adamların "dinin para için salakları kandırmakta kandırılan bir araç olduğu inancını" taşıdıklarını(biz öyle demiyoruz ha akp'li godamanların düşüncesi bu) benimsediklerini nasıl inkar edeceksiniz ?

yoksa dinde sizin için bir araç mı, varsa yoksa tayyip mi ?

peki ya gururunuz, insanlığınız ?

akp'lierin asena olacağı başlık, kıvır yavru kıvır. egemene küfret sıyrıl...
12 senedir dini, imanı, kuranı, allah'ı pis işlerine alet eden zihniyetin itirafıdır.
hala savununanlar çıkacaktır bunları , konuşmayı baştan sona dinledim akepe liler nerden savunacaktir diye, şu kanıya vardım , muhabbet esnasında carpilcaz falan deniyor ,anca burdan tuttururlar abi adamlar inanıyor diye.
montaj ses kayıtlarıyla bir partinin destekcilerini partinin bir bakanın yaptıklarını iddia ettikleri bir yalanla sorumlu tutma olayı. bari tutarlı olun şerefsiz ordusu.
montaj diyecekler yine.savunacaklar deli gibi ,bahaneleri var.
salla salla nasıl olsa bu millet kek.Dibine kadar pisliğe batmış,insanların görülmek istenmeyen gerçek yüzleri yoksa nasıl yiyecekler haram paraları.
ellerinde, bunca şeyi görüp de hala akepe diyen bir tebaa olduğu sürece daha çoook ayet sallar bu dinsiz dinciler..
(bkz: akepe li olmasına rağmen aklı olan insan)
sallamadığınız bir ayet kalmıştı zaten dedirten hede.
(bkz: yaz oraya orospu çocuğu nasil olunur)
biliyorum beyler sizde kitapcık var. ama bir çoğunuzda search yapıyor. onu da görüyoruz
düşününce gayet de işe yarayan bir egemen bağış cümlesi. baksanıza, daha hala "chp'ye oy verirsem öteki tarafta hesabını nasıl veririm" deyip, "akpye oy verirsem, yapılan onca yolsuzlukların, kul hakkının, yetim hakkının hesabını nasıl veririm" diyemeyenler var. neden diyemiyorlar? çünkü onlar her cuma bir ayet sallıyorlar.

memleketimin belediye başkan adayı da her cuma mesaj atıyor. cumamız mübarek olsun falan diye. tabi ayetler, hadisler de var. kötü bir şey mi? değil elbette. ama kötü olan, bunun bir seçim propagandası olarak kullanılması. sen o namazı ben oy vereyim diye mi kılıyorsun? öyleyse hapı yuttun demektir çünkü öteki tarafta ben sana şefaat edemem.

bu memlekette bir kesimi atatürk, laiklik, cumhuriyet diyerek kandırdılar; şimdi de diğer kesimi din, peygamber, kitap diyerek kandırıyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin.
cehennem korkusu olan birinin söyleyemeyeceği söz.

demek ki cehennem korkusu yok. demek ki allah'a inanmıyor, üstüne üstlük allah'lık yapıyor, ayet sallıyor.

(bkz: işte bunlar hep ahlak) (bkz: bir akp linin ahlakla imtihanı)
unutma unutturma derler ya öylesi işte.

ülkenin içler acısı hali.
biri karikatür çizer öldürülür çünkü bunlara göre gavur
diğeri alenen taşak geçer dinle hiç bir şey olmaz.

çünkü akp'li.
tıynetsiz münafıklardan çıkan söz. millet daha nasıl ayakta uyur bunları duyduktan sonra aklım almıyor.
her gün Allah'a küfreden gezicilerin zoruna giden söz. en azından sizin gibi Allah'a Kuran'a küfretmiyor.

sizin gibi kitapsızlar 2 ayet görsün diye bir şeyler yazıyor. ama kafa değil tahta, ne hacet?
bunları söylemişler çokmu ? bu adamlar yarın çıkıp biz çok şerefsiziz, hainiz itiz köpeğiz dese taraftar kitlesi biz orospu çocuğuyuz diye bağırır yav.
zorunlu edit = yav arkadaş siz bağımlımısınız ? hayır kurtulamıyorsanız sözleyin bari başka bir yol deneyelim ? her şeye ağzınızdan köpükler fışkıra fışkıra montaj lan bu demekten ne anlıyorsunuz ?
patronunun 100 kabataşlıyı salladığı düşünüldüğünde normal sayılan sallamadır.
akplilerin sallayip din uzerinden prim yaptiklari ayetlerdir. makam araclari camii onlerinde durup 40 korumayla namaz kilarlar. bu kadar korunacak ne vardi.
inanmadığı halde çıkarları için dini kullananları göstermiştir.
(bkz: bakara makara)
Egemen bağış denen rezil insan.
malum kitlenin baş tacı eski bakanlarından bir tanesidir. bu ve diğer mahşerin 3 atlısı zarar görmesin diye yapılanlar akıldan çıkmayacak hiç bir zaman..

görsel

bu dünya gelir geçer öte tarafta hesap günü gelecek illa. bunun kadar bunu koruyanlarda verecek hesaplarını..