bugün

Ne bok yersen ye de o doğuracağın çocuğa acıyorum. O değil de onun suçu ne? Bir seçim hakkı bile yoktu..
Doğrudan babasız olacak, piç edecek çocuğu...

Feministligini başka yerlerde yaz çiz lütfen şuan bitirmemiz gereken kadına şiddet olayı var.
Borçlarını yalnız mı ödeyeceksin elisabeth?
Beyler susun kaburga konuşuyor, konuş kaburga..
ilk bir sene içinde anne sütü ne kadar faydalı olduğunu şekilde görüyorsunuz.
Ne istediğini neden istediğinin muhakemesini bile yapamayan bir özürlü çocuk meydana getirmek istemiyorsanız en az hiç olmazsa 6 ay anne sütü ile bebekler beslenmeli.
https://www.gidahatti.com...anne-sutu-nasil-mi-62503/
Yazık. Spermlerin hastalanmadığını, iliğin falan hastalandığını hesaplayamamış "aydın" feminik. Ne diyelim allah versin şifasını. Vermez güler gerçi. Hehehe.
Bende, Hayatımda gerçekten beni deli gibi sevebilcek, bana değer vericek bir hanfendi arıyorum.
ilikten yapay olarak elde edilen sperm sonunda oluşacak fetüs, amniyon amniyonsentez içinde nasıl bir tepki vereceği muallak da kalan soru.
Doğal yollarla gebe kalan bir kadın ile tüp bebek yöntemiyle gebe kalan kadın arasında ki farkı bile bilmeyen sonuç olarak canlı doğum oranının düşmesi birden fazla çocuk ile anne ve bebek sağlığına verdiği zararlar vb durum düşünülürse; bir de yapay olarak erkek değil de bir kadından alınacak ilik ile sperm elde edilerek gebe kalınması sonunda henüz zigot evresinde ve sonrasında plasenta ve embriyo dönemleri ile gelinecek 11 hafta sonunda amniyon sıvı yutmaya başlayacak bebek gerçekten bir erkek spermi ile hamile kalınması gibi gayet normal bir yaşam oluşum evresinde bir erkek spermi sonunda kalınan hmikelik gibi sağlıklı bir gebelik mi düşünüyor bilmiyoruz.

Belki de bunun denemeleri yapılmış olumlu sonuç alınmış da biz bilmiyoruz.

Tıp, teori değil pratik ile işler. Bazen tüm testler elde ki bilimsel veriler çalışmalar ispatlanmış denenmiş kabul görmüş uygulama bilgiler sonunda yapılan araştırma testler sonunda bir hastaya uygun görülen doku organ nakli bile vücut kabul etmediği için doku organ kaybı yaşanıyor hasta daha çok risk altına giriyor.

Doğal olan bir yaşam formuna Müdahale ederek doğal olmayan bir yaşam formu eklemek istiyorsanız ilk önce müdahale edeceğiniz doğal yaşam formunu bu doğal olmayan yaşam formuna uygun hale getirmelisiniz.

Bir hatırlatma daha; uluslararası biyotıp sözleşmeleri ve TCK 5237 sayılı kanunla bu tür deney hamilelik yasaklanmıştır.

Kaldı ki bu tür üreme mümkün olsa bile hangi din dil ırk kültür toplum insan olursa olsun bir çocuk da anne baba değerlerine, sağlıklı bir büyüme ruh hali yaşanacak travmalar konusuna değinmeye gerek yok.
Beni tanımadığın için tabi ki zorunda değilsin.
görsel