bugün

la canlarım gözünüz sevem şu başlığın altına kızlara hoş görünmek için " en asil duygunun insanıdır " " insan olan erkektir " tarzı bkz lar vermeyin. ne boyunuz uzar, ne de kızlar karşınıza geçip memelerini sıvazlar. hurafe hep onlar.

birine öldürecek kadar kızmışsın, hayattan nefret etmişsin, hakem adilik yapmış, sinirden elin ayağın titriyor... nasıl geçecek bunlar? " salak " demekle rahatlayacağını mı sanıyorsun? basacaksın oluum bildiğin bütün küfürleri, çınlatacaksın ibişin kulaklarını. bak ne stres kalıyor ne sinir.

gel biraz beyin jimnastiği yapalım...
düşün hele bi. iş görüşmesine gidiyorsun. tertemiz takım elbiseleri çekmişsin üzerine. için kıpır kıpır. aylardır süren işsizlik bunalımına bir son verme umudu. tam iş görüşmesi yapacağın yere yaklaşmışken zibidinin biri arabasıyla üzerini çamura bulayıp kirlenmek güzeldir diye bağırıyor. bu adamın arkasından en basit " şerefsiz pezevenk " diye çemkirmek lazım. tamam bu herife küfür etmek kıyafetini omo ile yıkanmış gibi yapmaz ama en azından stresini biraz atar be gülüm. sen ne diyeceksin bu adama? salak mı? ya da pezevengi küfür olmaktan çıkarıp " belli bir komisyon karşılığı kadın pazarlayan ticaret erbabı" şeklinde mi söyleceksin. adam inip döver lan seni.

veya bir kahvede maç izliyorsun. takımın galip gelirse şampiyon olacak, dakika 90+4, 1-0 önce geçiyor takımın, ama hakem buz gibi golü ofsayt gerekçesiyle iptal ediyor. o esnada " ibne hakeeeemmmmm " diye bağırmak hiç bir dine göre günah sayılmazken sen çıkıp da " cinsel tercihini hem cinslerinden yana kullanmış özgür ruhlu asi adam " dersen kahvedeki kitlenin cinsel tercihi değişmez mi?

şimdi dersimizin kalıcı olması için bir diyalogla pekiştirelim...

+ oooo naber lan, zik kafalı.
- arkadaşım, kafamın birazcık yamuk olması size erkek cinsel organı benzetmesi yapma hakkını vermez.
+ nediyor lan bu ancuk ağızlı.
- ağzımla ilgili her hangi bir olumsuzluk olduğunu düşünmüyorum. kadın cinsel organı benzetmeniz tamamen sizil hayal dünyanızla ilgili bir durum.
+ sus ulan sus! abura koduumm ibnesi seni.
- beni eşcinsel olarak itham ettiniz. peki size şunu sormak istiyorum. bir eşcinselin nasıl aburuna koyabilirsiniz? lütfen daha mantıklı olun.
+ anaaa abur dedi duydunuz demi lan küfür etti.
- o sizin seviyesizliğinize bir örnekdi.
+ aaaa şimdi ziktim ümbüğünü. vur hasan vurrrr. küfür etcen mi lan bir daha?
- offffffffff yapma dur! edecem. salaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkk
+ salak saylanmaz! daha ağır olsun
- ............................................................................. senin
+ işte bu. koçum benimmm.
- ........................................................
+ tamam lan abartma.
- özür dilerim.
+ ühühühü yine başa döndü lan bu!

yaaa işte böle.

moderasyona: ben hayatta küfür etmem diyen erkek (bkz: dir) a.k.
genellikle sonuna ".mına koyum" diyen erkeklerdir.
(bkz: etmem mına koyim yalan mı söyleyecez)
ben hiç yalan söylemem derken bile yalan söyleyen insan modelidir.
ağzı pis, içi temiz erkeklerdir. *
(bkz: amına koyayım bir noktalama işaretidir)
yalancı o. cocuklarıdır.
ha ben hayatta kufur etmem o ayrı.
(bkz: bir küfür öğretmeni olarak futbol)
(bkz: bir küfür öğretmeni olarak motorcu)
küfür etmenin bir erkeklik kriteri olarak algılandığı ülkemizde kısa ve net yalan söyleyenlerdir.
''ben hiç küfür etmem a**na koyim.''
diyen erkeklerdir.
olası bi durumda küfür ederlerse "minea koiyim" şeklinde küfür ediyomuş, ama bir yandan da etmemek için ağızlarında sözü geveletirler.
'sen buna hayat mı diyorsun aq' diyerekten sözlerine devam etmesi muhtemel erkektir.
küfür etme yarram aile var diyen erkeklerdir de bir yerde.
küfür etmemek için binlerce kez söz verilmiştir. arkadaşlar arasında yarın küfür etmiyoruz lan okulda diyerek temennilerde bulunulur. fakat ertesi gün maksimum küfür etmeme süresi 15 dakikadır.
(bkz: küfür etmeyin mına koyim)
+ ben hayatta küfür etmem abi
- hadi lan
+ yeminlen küfür etmem a.ına koyyim ya.
bu cümleyi söylerken bile sonuna küfürü ekleyebilecek kişi olabilirler.

(bkz: küfürbaz metin)
"ben kızların yanında küfür etmem" demesi daha yerinde olacak erkektir. çok kibar erkek gördüm, kızlara hanınefendi diye hitap edeni de gördüm. ama erkek erkeğe kaldığınızda hepsi küfür eder. zaten başka türlü erkek ortamına da ayak uyduramazsınız ki. "ibne mi lan bu?" sorusuna maruz kalmak istemezsiniz.
-Tuh kaybettik ben küfür etmemeliydim ya.
-demiştim sana girmeyelim iddaya.
-Ne bilem a.koyayım 3 saat dayanabilirim sanmıştım.
-sanmakla olmuyor ama.
kesinlikle o anda yalan söyleyen erkektir.
(bkz: ne küfür etcem amına koyim)
küfür etmem diyen erkek çoktur, ama küfretmeyen yoktur. kendini ne kadar tutarsa tutsun bir yerde ağzından kesinlikle kaçırır küfür ve benzeri hakaret niteliği taşıyan sözcükleri.
-abi bu raşit niye hiç küfür etmiyor?hiç mi sinirlenmez insan hamuğa goyum.
+ibnedir oğlum o ibne.
bir amk demeyi çok gören,daraldığında kendini rahatlatamayan pısırık yalancı modellerdir.
--spoiler--
Asla küfür etmem diyen erkeğin, sehpaya serçe parmağını çarptığı zaman ne dediğini çok merak ediyorum.
--spoiler--
gün aşırı ederiz.
yalancı erkeklerdir.