1. 1.
    Gercek bir caresizliktir. Sanki her kadinin hayatinda bir erkek olmasi zorunluymus, kadinlar erkeksiz var olamazmis gibi.

Giderim en yakin kiz arkadasimin kemik iliginden sprem hucresi yaptiririm, yaparim cocugumu. Baba maba yok ya yeter. Ahlaksizlik mi bu simdi? Yazik.

Gercekten ahlak anlayisinizi kimse dollemez umarim da cogalmaz. Tekrar yazik size.

Size cocuk yaparken bile ihtiyacimiz yok artik. Cry more.
    3 -14 ... deniz sacli kiz
  2. 2.
    Ne bok yersen ye de o doğuracağın çocuğa acıyorum. O değil de onun suçu ne? Bir seçim hakkı bile yoktu..
    11 -1 ... aynadaki uc harfli
  3. 3.
    Bir erkekten kasıt tom ellis ise ben seve seve alırım.

Bakışına börek açtığımınınsısı Yaa.
    5 -1 ... moon tripper
  4. 4.
    Doğrudan babasız olacak, piç edecek çocuğu...

Feministligini başka yerlerde yaz çiz lütfen şuan bitirmemiz gereken kadına şiddet olayı var.
    8 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
  5. 5.
    hiç bir kadın bir erkek istemek zorunda değil. zaten zorla bir şey de istenmez ya neyse.

kadının erkeğe muhtaç olduğu algısı zaten başlıbaşına feminizm düşmanı, kadını aşağılayan, doğru olmayan çirkin bir şey. insan evrimi durmuyor, kadınların hayatına devam etmesi için bir erkeğe ihtiyacı yok.

ancak;

arkadaşının kemik iliğinden sperm hücresi mi yaptıracaksın? al yaptırırsın. (burada elimin hareketini görmeni isterdim) bu henüz laboratuvar aşamasında bir kaç deneyden ibaret bu bir, ikincisi ise her işlemde bir erkekten kök hücre alınıyor. erkek kromozomunu kadın iliğinden elde etmeye çalışacağını düşünüyorsan bilimsellik seviyen şaka gibidir. göz ucuyla gördüğün başlıklara kapılma böyle.

kaldı ki madem üremek istiyorsun, o zaman doğaya mecbur uyacaksın zaten. erkek düşmanı olacağım diye böyle saçmalamanın lüzmu yok.

bir de muhakkak kendini feminist olarak tanımlıyorsundur. feministlere zarar veriyorsun. feminizm düşmanlık içermez, kadınların da her konuda erkeklerle eşit haklara sahip olduğunu savunur. erkeği yeren ve kadını üstün gören bir inanış da değildir. temelinde eşitlik vardır.

geri kafalı 'omo kodonlo orkok osot olomoz' diyecek hırbolar için hemen araya parantez açayım, kadınla erkek aynı değildir. ama eşittir, eşit olmalıdır.

kadının toplumdaki yeri erkeğin çocuğunu taşımak, çocuk olunca da tüm hayatından vazgeçip kendini bu çocuğa adamak olarak görülüyor bir çok geri kalmış toplum anlayışında. buna tepki olarak üremek istememeni anlarım. dünyada yardıma muhtaç bir sürü çocuk varken, evlat edinebilecekken üremek istememeni anlarım, hayatını bir bebekle kısıtlamak istememeni anlarım. üremek isteyip de hayatında bir adam olmasını istememeni de anlarım. ama böyle saçmalamanı anlayamıyorum.

bu saçma düşüncede oldukça kadın düşmanı erkekler kadar suçlusun. net.
    10 -2 ... thedivisionbell
  6. 6.
    Aydınoğlunu çağırın bunun hakkından o gelir.
    4 ... hayta38
  7. 7.
    Bir soru.

Ben olayı çok farklı anlamışım,
    "bir erkekle yetinmek zorunda mıyım" gibisinden.
    Ben niye buraya yazdım ya.
    Ne yaparsanız yapın yahu.
    3 ... kusursuzdengesiz
  8. 8.
    Borçlarını yalnız mı ödeyeceksin elisabeth?
    ... mr forever happy
  9. 9.
    garip yerlere giden başlık.

tartışmaz değil, tartışamazsın. bilim bu, tartışmaya açık bir münazara değil. kemik iliğinden erkek sperm hücresi üretilmesi diye bir şey bilimde yok.

ama tabi tartışma, sen bunu iste ben de noel babadan alplerde bir ev isteyeyim. ikimiz de hayatımıza bakalım...
    2 ... thedivisionbell
  10. 10.
    2 gün sonra bir erkeğin kollarına bırakır kendini bu. Demedi demeyin. Bunların %98 i böyle. %2si zaten rüzgar erkoçlar.
    2 ... ucan daire baskani