bugün

Osmanlı evlatlarının uğramadıkları başlıklar...
Aktrollerin incil görmüş şeytan gibi kaçtıkları başlık. *
bu lafı sırf kendini ıraklı kürtlere beğendirmek için söylemişti.

''yahu beni küçük görmeyin, benim ailemde hiç türk yok, ben gürcüyüm eşimde arap, yani siz yüce kürtlerle eşitim, pis türk değilim''
ben gürcüyüm eşim arap, damat laz, enişte kürt.
Türkçeyi nerede öğrendin lan?
Üzeyir ve lili isimleri acaba Arap ırkında mevcut mudur bi araştırılsın.
tabii ordumuzun dağıtılması , askeri fabrika

ların kapatılması , toprakların satılması

bir türkün becerebileceği iş değildir .
ceremesini türklerin çektiği durum.
benim atalarımı timur kaçırarak iranlı şah ismail kaşarinin büyük dedesine bırakmış. o da misyoner olarak eğiterek osmanlı'ya geri yollamış. atalarıma en çok öğretilen şey kendilerini gizlemeleriymiş, yani takıyyecilik. mesela sözde atatürkçülük maskesi altında dinini yaşayanlara yapılan faşizm gibi. neyse işte şahkulu isyanında 50.000 sivili bizim inançsal klanımızdan olmadığı için katletmişiz. celali isyanlarında bu sayı yüzbinleri bulmuş. kurtuluş savaş'ında koçgiri isyanını başlatarak cephede savaşanların kızına, eşine, annesine tecavüz edilen, evleri yağmalanan şerefsizce bir isyan yapmışız. ama bu isyanlar sonucu hep osmanlı devleti başımızı ezdiği ve kalkan yerlerimizi indirdiği için osmanlı dönemini bitiren ulu önder'e yobaz gibi ithamlarda bulunduğumuz birkaç sarıklıya kötü davranmasından da dolayı bir sempati duymuşuz. peki nereden geliyor bu dinini yaşayanlara duyduğumuz kin? çok basit. iranlı şah ismail kaşarinin büyük dedesi bizi devşirirken "deve üstünde bedeviler" dedikleri ömer ve dostlarının gelip koskoca pers ordusunu yerle bir ettiği için bunun ezikliğiyle gizliden gizliye iranlı yahudi kökenli ibn-i sebe'nin arap düşmanlığı içeren bir inanç klanı kurduğunu ve şiat adı verilen bu klanın asıl amacının iranın genişleme politikası olduğunu söylememiş. bizimkilerin genetiğine de bu işlemiş işte. mesela "türk katli vacip ve sevaptır" diyen hasan sabbah'ı seviyorum ama her kalkıştığımız isyanda kafamızı ezen ve kalkan yerlerimizi indiren osmanlı döneminin son padişahı abdülhamit han'ı sevmiyorum. bu arada fena atatürkçüyüm demiş miydim? tabii yersen. şuan için tek derdim suriye, çünkü esad bizim inançsal klanımızdan olduğu için, babasının yaptığı 40.000 sivilin katledilmesiyle sonuçlanan hama katliamına seviniyor, onu gizliden gizliye desteklediğim için de yüzbinlerce sivilin katledildiği bu günlerde mazlumların sesi olmayan çalışan türkiye'nin oraya girmesini hazmedeyip ne işimiz var suriye'de gibi söylemlerde bulunabiliyorum. ne de olsa iran devşirmesi olduğum için araplardan nefret etmek kanıma işlemiş işte naparsınız. bu arada çok aydın, laik, seküler bir insanım ama bunun tabii ki şah ismail kaşari soyunun bizim genetiğimizle oynayıp iran devşirmesi yapmasıyla ilgisi yok. herkese çomar, yobaz, arap derken kendi kızıl çomarlığımı ve yobazlığımı görmediğimi söylüyor bazı tanıdıklarım. olsun zaten kim biliyor ki bu nefretimin nedenini? ha bu arada söylemeyi unuttum, ben yahudi-iran devşirmesiyim, fena atatürkçüyüm. atatürk'ün laiklik dışında ilkesini de bilmiyor ve atatürkçülük gibi yüce bir şeyin ismini kirleterek bizlere oy kaybettiriyorum insanları kutuplaştırıp. tüh.
Çok acayip bir cümledir.
mülteci beş milyon .

borç 500 miyar dolar .

şehitler , azrail ne kadar aldıysa .
Anam rum, kaynamam ermeni, kayınpeder yahudi şeklinde devam edebilir. Ne güzel sıfır ırkçılık ve yüce gönüllülük.
Bir Gürcü ülkeye Arap göçmenleri kaçak
olarak doldurduğu için 290 yıl ceza almış...

https://twitter.com/drsin...tatus/1062820236750135304

Akitleri mest eden açıklama.
Ben türküm diyemediğim halde en büyük türk milliyetçisi oluyorum. Başkomutan bile oluyorum. Ama canım istediğinde de türk milliyetçiliğini ayaklar altına alıyorum. Bulmuşum salak bi millet dayıyorum vergiyi, köklüyorum zamları topladığım paraları yandaşlarıma ulufe hesabı dağıtıyorum. Mirasyedi hovardalar gibi zaten ne var ne yok satıp yedim. Oy depolarımı unutmuyorum ama. iş, üretim yok. Sadaka dağıtıyorum. Makarna kömür dağıtıyorum. Bana bağımlı ve muhtaç bir seçmen kitlesi yaratıyorum. Hesap soranım, denetleyenim yok çünkü yasama da, yargı da, yürütme de benim. insanın babasının çiftliği olsa bu kadar rahat olmazdı.
"şahsımın" sözü.
biliyoruz.
Aktrollerin hakkında ne düşündüklerini merak ettiren söz.
türkiye'yi ve türkleri yok etmeye ant içmiş bir g*rcünün sözüdür. zaten bir türk uğraşsa bile ülkeyi bu hale getiremezdi. kanının bozuk olduğu bu sözle ispatlanmıştır. başbuğ atatürk'e yunan, yahudi diyen şerefsiz aktrollerin uğramadığı başlıktır. başbuğ atatürk öz be öz yörük türküdür. yüzünden bile türk olduğu bellidir. başbuğ atatürk gibi gerçek bir türk'ten gürcü asıllı bir arap milliyetçisine geldik. durumumuz acınasıdır.
unutulmayan beyanattır.

bahçoşçular nerede acaba ?
devlet bahçelinin bu olayı yorumlaması ....

Eşinin Arap, Senin Gürcü Olman Bizi Ne ilgilendirir...!

https://tr-tr.facebook.co...ndirir/10151492549182226/
görsel
verdik sana yetkiyi , görüyoruz etkiyi ....
tunceli alevisi olmaktan daha iyi olan mevzudur.
uzun adamın neden türk düşmanı olduğunu kanıtlayan beyanıdır. gürcü olduğu için türkleri içten içe kıskanmaktadır ve onlara bu yüzden zarar vermektedir. diriliş ertuğrul gibi dandik dizilerle gaza gelip millete türklük dersi veren akapelilerin, rizeli bir gürcünün peşinden gitmesi de ironiktir *
türk düşmanı diye isnat edilen şahıs tc. devlet görevlisi-cumhurbaşkanı.

türk düşmanı sözünün karşılığı olarak Türk Ceza Kanunu'nun (TCK) 125. maddesine göre “hakaret” suçundan dava açılır eğer hakaret edilen tc. devlet görevlisi vali -kaymakam- vb. ise ceza daha da artar.
bir valiye halk düşmanı dediği için bir vatandaş ceza aldı hatırlatayım.

rizeli gürcü denilen kişide tc. cumhurbaşkanı ,hakaret kabul edilmese bile makama saygısızlıktır , gereken yapılır. ilgili ceza maddesini de bulurlar.
tc. vatandaşı olan her kişinin üst kimliği türk'tür.

bir kimseyi ayrıca kökenini açıkladığı için aşağılayamazsınız, hakaret ve küfür edemezsiniz. nefret ve halka VE BiREYE KARŞI kin ve nefret suçuna girer..

SÖZLÜKTE Ki AKP'LiLERDE OTURUP SEYRETSiN,AFERiN.

AYRICA BENDE LAZ'Im bir dedem batum doğumlu..ERDOĞAN GiBi ATALARIM GÜRCiSTANLI,BUNUNLA DA ŞEREF DUYUYORUM.