bugün

"ben gerizekalıyım" demektir.

en kolay yol, beyin ölümünüzün henüz yaşıyorken gerçekleştiğine dair eylemlerde bulunmanızdır. bu yol etrafınızdaki insanların zeka seviyesiyle artıp azalan bir zorluk derecesi gösterir. şimdi örneklerimize geçelim.

-türkan saylan'ın misyoner olduğunu düşünmek.

mesela bu eylem, bir insan ben gerizekalıyım demek istiyorsa yapabileceği ender uygulamalardan biridir. hatta bu kolaylık derecesi ile guinness'e bile girebilir.

-bekaret zarını hayatın anlamı haline getirmek

işte bir ben gerizekalıların şahıyım deme yolu daha. bunlar arttırılabilir tabii.
#9199152 en kolay yolu olmasa da bir yoldur.

edit: silmiş, keşke caps alsaydım. *
aslında çok zekiyimdir.(kendini överek gerizekalılığını bastırmayı amaçlayan şaşkoloz kişidir. çok zekiyimdir, ama şu aralar gerizekalıyım demek istiyordur.)
cimcime, sheker jojuk, emo khız gibi nickler kullanmak da en kısa yollu veren algoritmaya rahatlıkla ulaşılmasını sağlar.
bu başlığı açmak.
#9199243 okuduktan sonra bu başlığı açmak gibi bir komikçilik yapabilmektir.

elbette, isteyen o şekil giyinir isteyen bu şekil. ehue.
direk gerizekalıyım demek. bir şekilde göstermeye çalışmaktan çok da zor değil herhalde.
ben gerizekalıyım demek en kolay yoldur.
(bkz: sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız)

eheheheh ben buna gülüyorum.
I am idiot.
aten akıllı olan bir insana akıl vermeye çalışmak.
(bkz: referandumda evet oyu kullanmak)
+maaamut naber?
-efenimm?
+ben referandumda "hayır" oyu kullanacam yaaa..
islam ile ilgili mantık hatası diye ortaya zıplamak.
bn qrzklym.
(bkz: emo)*
"sen çok efendi ve düzgün bir insansın, beni sikip ortada bırakma ihtimalin çok düşük, ayrıca beni insan yerine de koyuyor ve saygı duyuyorsun, o yüzden ben de seni arkadaş olarak görüyorum; zira tonguç'tan çok hoşlanıyorum, her fırsatta beni sikmek için çeşitli ortamlar tezgahlıyor, beni sevdiğini söylediğinde ben de ona veriyorum, beni çatır çatır, duvara vura vura sikiyor; diyo ki benimle evlenicekmiş; ben de o öyle diyince ona anal da veriyorum, çok mutluyuz biz" dir.
her konuda birşeyler söylemektir.
Açıkcası insanlar bunu öyle bir yolla karşısındaki insana demek ister ki, o insan kendisine söylenenden tam tersi bir anlam çıkarsın ve ayrıca içinden "çok zeki ve alçak gönüllü biriymiş" desin. Özellikle kızların triplerinden biri olma özelliğini taşır 'ben şu kadar salağım, böyle aptalım' vs demek (eksilemeyin kızları aksine çok severim), fakat neden bunu yapma gereği duyarlar bilmiyorum.

edit: Umarım başlıktan sapmamışımdır.
Yanlış yaptığını bildiği halde hala yok yanlış değildir bu sefer demek.
(bkz: Ben)
(bkz: seni seviyorum)
pardon sizden çok hoşlandım da mümkünse telefonunuzu alabilirmiyim sorusu olsa gerek.
görüntülerim internette yayılsın, daha çok kişiye ulaşsın diye kendine zarar verecek derecede şaklabanlık yapmak.
Her konudan anlarım edasına takılmaktır.Ama bu kolaymıdır,değildir.Bunu yapmakda azda olsa zeka,kurnazlık ister.
(bkz: itibarınızı düşünmeden eve gelen türbanlı anneanne)