1. 1.
  var bunlardan çokça. diğer sözlüklerde de var ama burada daha çabuk göze batıyorlar. bu adamları gördükçe inanın yılgınlık çöküyor bünyeme. yemelerden, ereksiyonlardan kesiliyorum. bu ne samimiyetsizlik yahu? bu ne tribün sevdası? cidden yazık. belli bir yaşa gelmiş bireylerin kişiliklerinin henüz oturmamış olduğunu görmek cidden üzüntü verici benim açımdan.

  Sözlük solcu , ateist ve laiklerinin kusurlarını dillendirmeye başladım başlayalı sökük çoraptan fırlayan ayak parmakları gibi belirdiler şafakta. neymiş "bütün ezik yazarlar aynı değilmiş" falan... yapma ya?! ciddi misin? ama sen "bütün faşistler xdir" "bütün dinciler y'dir" falan diye hiç genelleme yapmadın öyle mi? cidden içimden "siktir git" demek geliyor ama terbiyem müsaade etmiyor. evet biraz çarpıttım olayı ama cidden samimiyetsizlik. sonuçta şu ezik solcu, ateist ve laiklere laf etmezsek yüz bulurlar. yüz bulurlarsa da gelir halıya sıçarlar. ondan sonra toplamak nedense bana kalır. sözlüğün en sevilen yazarı olmak beraberinde bazı sorumlulukları getirir. e sen eğer onlara "hepsi aynı değil yev, aralarında iyiler de vağ" falan dersen adamlar yüz bulur değil mi? ulan eve gelen misafir çocuğu bu adamlar. anlayın artık! birazdan gelip bilgisayarınıza çökecekler. oh mon dieu!

  genellemelere katılmasanız da bunu dillendirmeyin lan ezikler! şu tehlike hele bir geçsin... sonra tüm genellemeleri hatta tabuları beraber yıkalım. şimdi sessizce arkanıza yaslanın ve kontrolü bana bırakın. Peterburg'tan hepinize kucak dolusu vajinal bakış gönderiyorum! evet bunu diyen eziktir. kendine güveni olan karakter sahibi biri asla bunu söylemez. ciddiyim.

  freeze you later
  1 -1 ... absolute zero
 2. 2.
  Duyar kasan bir meriçtir. Evet.
  1 -1 ... oytunkaran