bugün

intihar etmek üzere olan insanın durumu anlaması sonucu sarf ettiği söz.

Yok intihar etmicem yani planlarım arasında inşallah bu yoktur ve dikkat çekeyim falan diye de şaapmıyorum kasmayın çok. Ama bu gece, belkide hayatımda ilk defa bu gece intihar eden bir adamın neden intihar ettiğini çok ama çok iyi hissediyorum.

Hep şaşırırdım, bir insan nasıl olurda kendi canını alma noktasına gelebilir, nasıl yapar onu diye. O noktaya geldiğinizde çok basitmiş.

Dediğim gibi beyler bayanlar. Raad olun gidip duşumu alıp mışıl mışıl uyuyacağım. Bu gece intihar eden birileri oldu ama. kalleşlik yapan, hayatımdaki iki yüzlü orospu çocukları bugün intihar ettiler. Hatta son görevimi de yaptım. Zihnimin dışında bir bölgeye göndüm onları. Can suyu olarakta üstlerine işedim.

Herkesin böyle intiharlara ihtiyacı var. Çevrenizi güzel şekillendirin a dostlar.
görsel
hemen herkes hayatında intiharı en az bir defa düşünmüştür ciddi ciddi,bunda anormal bi durum yok..ama gerçekleştireceğiniz bu egoist eylem için annenizi,babanızı varsa kardeşinizi üzmeye hiç gerek yok,sizin hayatınız onların gözyaşı kadar değerli değil çünkü,gerçekten değil..hiçlik korkusundan çok(inananlar için cehennem korkusu diyelim) bu caydırır,caydırmalı insanı