1. 1.
  Bela olma basimiza.*
  6 ... kale3112
 2. 2.
  Şu film fikir verebilir.

  ben güzel değil vazgeçilmez olmak istiyorum
  2 ... sassanach
 3. 3.
  Anlayışlı biri olmak, hayatındaki diğer insanlar için seni vazgeçilmez kılan en önemli etken.
  hayatımda olmazsa olmaz dediğim birkaç insan var ve bu insanların ortak özellikleri anlayışlı bir mizaca sahip olmaları.
  5 ... aslihany123
 4. 4.
  valla biz de istiyorus ama bazen oluyor bazen olmuyor.

  erkeğin piçliğine bağlı.
  2 ... astral duzlemde tanri olan kiz
 5. 5.
  vazgeçilmez olmak için, vazgeçilmez olmak lazım.
  öyle sözle güler yüzle falan olacak iş değil bunlar, yaşanmışlıkla fedakarlıkla olur.
  1 ... mecburi istikamet
 6. 6.
  anlayışlı olmak evet başka editleyebilceğim ne var?
  edit: fedakarlık
  Edit: samimiyet
  Edit: başarı
  1 ... bela kadin
 7. 7.
  Kendinden çirkin erkeklerle birlikte olursan vazgeçilmez oluyorsun.
  Daha sonra böyle çok üzüp kırarsan, 'sana mecbur değilim'i karşındaki erkeğin iliklerine kadar hissettirirsen de vazgeçemiyorlar.
  1 ... maksatmarulolsun
 8. 8.
  Vazgeçilmez olmak, bir erkek tarafından hemde, abovvv... Kuzum böyle şeyler yalnızca romanlar da oluyor demiyorum, zira ne kadar ağlak, ne kadar zırlak, ne kadar nazlı olursan o kadar vazgeçilmez olursun.. Bakma sen, erkekler istemem ama yan cebime koy diyor her zamanki gibi..

  Düşünün seks robıtuna bile yapay zeka ile bir kaç duygu yüklenmiş.. Bunlardan biri de kıskançlık.. "Facebook da o kızı takip etme!" robot diyormuş evet.. insan evladı bunu bir amaç uğruna yaptıysa şayet, bu kısmı da nasıl bir fantezisi siz karar verin.. Aşk oyununu genelde seven erkek için olumsuz ana karakter kişilik özellikleri hiç de sevimsiz değildir aslında.. Bakmayın burada oğlan cocu gibi zırlamalarına.. Çevremde ne kadar yelloz, ne kadar çatlak... Vs varsa hepsinin kocişleri ağızlarının içine bakıyor. Olayın sadece yatak ile ilgili olduğunu sanmıyorum ben. Yani Türk insanın erkeği de kadını da sevişmesini pek bilmez öyle. Sadece dilinde var deriz ya hani.. işte bu hatunlar da nasıl bir tılsım ile yaklaşıyor bilmiyorum ama bütün o avam tavırlarına rağmen vazgeçilmez kadın kategorisi içinde yer alıyor..

  Evet sen, eteklerini süpürge edip saçlarından herifin kıçına döşek yapan hatun.. Seven sikilir kısmı sana kalıyor..
  1 ... sabahuykusu
 9. 9.
  Bence samimiyet,başkalarının yaralarına dokunmak ve kendi yaralarına başkalarının(tabi herkes değil.Güvendiğin,samimiyetine inanadığın kişilerin)dokunmasına izin vermek,değer vermek ve değer görmek kişileri vazgeçilmez kılar.
  ... casper520
 10. 10.
  o zekâ, bilgi ve anlayış olsa zaten vazgeçilmez olur insan. bir yerlerde bir eksik var ki insanı vazgeçilmez yapanları bile bilmiyorsunuz.
  2 ... sadaeke