bugün

kendini bilmez abaza erkeklerdir. bunlar o kadar abazadırlar ki; ne yapsa olmamış, bu halinden kurtulamamış ve son çare olarak da 'ben de feminist'im, beni sevin ehehehe' ayağı yaparak bir şeyleri değiştirmeye çalışmaktadırlar.

ama değiştirebilecekler midir? hayır. abazadırlar ve öyle kalacaktırlar. zira; feminist olduğunu iddia eden erkeklere, kadınlar eşcinsel gözüyle bakar.

hadi, bak yukarda feministe gizli bakınız verdim, tıkla bak ona neymiş, ne değilmiş öğren.
feminizmin bir kadın hareketi olduğunun unutulmasıyla gerçekleşir

zira bir erkeğin feminist olması, içtenlikten uzak olacak, ve hareketin güçlenmesine engel olacaktır çünkü feminist olduğunu iddaa etse de bir erkek bir kadından daha çok ayrımcılığa maruz kalmayacaktır ve her ne koşulda olursa olsun toplumda ikinci sınıf statüsündeki birey durumununa düşmeyecektir. bu yüzden bu harekete vereceği destekte sınırlı kalacaktır, belkide köstek olacaktır.

kadın otonomisine saygı gösteren bir erkek ancak feminist hareketi destekleyebilir. çünkü feminist olmak sadece kadınlara özgüdür
feminizmin asıl anlamını kesinlikle iyi kavramış bir erkektir
bu şekilde kadınları anlıyor gibi görünmeye çalışıp onları etkileyeceği yanılgısına düşen erkek modelidir.
# önsöz: yazdıklarım şaka değil gerçek olaylardan alıntıdır.
entry: iran da idam cazasına carptırılan erkeklerdir.
güncel Önemli Başlıklar