bugün

(bkz: babanızın kızlık soyadı)?
(bkz: köprüyü geçene kadar)*
müstakbel eşiyle soyadının büyük bi tesadüf sonucu aynı olduğu erkektir.
hamile kal o zaman bir de.*
KADINLAR iÇiN DÜNYANIN EN iYi VE EN ANLAYIŞLI ERKEĞi AMA ERKEĞiN AiLESi AÇISINDAN ÇOK KÖTÜ BiR OLAYDIR. *swh~ ~
(bkz: akraba evliliği)
evlenilen kadının miltimilyoner olmasi sonucu yapılan yalakaliktir.
çok berbat bir soyismine sahiptir. sırf soyisminden kurtulabilmek için evlenmiş olabilir.
dedesi nüfus memurunun hışmına ugramış yurdum insanının çözüme yönelik söylevidir.
sözlük yazarı erkektir. zira böyle sözlük yazarı tanıyorum.
(bkz: içgüveysi)
o anda bırakıp terkedilesi erkek.
erkeklik camiasının yüz karasıdır.
jolie soyadını almak isteyen erkektir.
kabilesinin selametini düşünmeyen erkektir. kılıbık diye tabir de edilebilir. bir menfeaati muhakkak vardır.
neslini devam ettirme konusunda samimiyetsiz erkektir!*

*erkek midir?
halihazırda soyadından çok çekmiş birisidir.

misal: Abdülvahim Pastırma, Hasan Tost, Mustafa Patlıcan, Kemal Aliminyum, Ali Kulağıduymaz, Abdil Aldıvermez, Abidin Korkankorkmaz, Ali Yolasığmaz, Arif Kazma, Uygun Biçer, Engin Hakkıvarverilmez, Çilem Yerdekalmaz, Sakın Yavaş, Halis Çelik, Varvara Maden, Dicle Sakin Akar, Fırat Sakin Akar, Hopşerai Süfla, Demirel Yükselecek, Cavit Doksanbir, Şafak Otuzaltı, Ağustos Güzel, Acaip Duran, Ahmet Neidim

bu isimleri kitabında ölümsüzleştiren Antalya Vali Yardımcısı Erkan Işılgan'a teşekkür ediyoruz.

kaynak: http://www.webhatti.com/g...c-isimler-kitap-oldu.html
yemek, ütü yapmasını da biliyorsa evlenilecek erkektir.*
bir zahmet "alıcam, yapıcam, edicem, gidicem" diye konuşmaması gereken erkektir.
(bkz: light erkek)
e ozaman gelinlikte sen giy denilmeyi hak eden erkektir.*
akraba evliliğinde pek de sorun teşkil etmeyecek durumdan faydalanan erkektir. anne tarafından bir kızla evlenmezse tabii ki.
(bkz: hanım köylü)
eğer alınan soyadı sabancı veya koç ise pek de asil duygulara sahip olmayan erkektir.
sevgilisiyle gittiği ortamlarda sırf göze girmek için "ben evlenince karımın soyadını alıcam huleeyyn" diyip de, evlenince karısına kendi soyadını veren erkektir.
güncel Önemli Başlıklar