bugün

adam haklı.
ulan sahiplik eki olan ki'yi bağlaç sanıp ayrı yazıyorsun, virgül ve noktalı virgülü kullanmayı bilmiyorsun, kasti yapılan yazım hataları gırla geziyor cümlelerinde, sonra da seviyeden bahsediyorsun. bu mu amına koyayım senin seviyen?
(bkz: bsg)
görsel
Ki'yi birleşik yazması gereken aşşırı küldürlü yuvsır gidişi.
günün kahreden bomba haberi, bu gece üzüntüden hiçbirimizi uyku tutmaz artık. yatakta döner dururuz.
buradaki kültürsüz cahal yazarımsılardan bunalan yazarın level atlayıp ekşi sözlüğe gitmesi durumudur. ibişlerle uğraşacak halim yok.
yazarlık çıkınca, süratle yapılacaktır.
görsel
görsel
Dün gece yazarlığımın onaylanmasının ardından bu boş beleş yerden ayrılma kararı aldım. "Bak şurdan siktir git" diye caps de atabilirsiniz.
Hoaydaaa. Bekleyeydin kardeşim ben daha yeni geldim. Hatta geldim de sayılmaz gelmeyi bekliyorum.
Gitme dur yalan söyledim.
Şımdi sen gidiyorsun ya. Gözlerin de durur mu onlar da gidiyor. Ha işte ben de onu diyecektim siktirsinler gitsinler sen kimsin lan?
(bkz: bak şurdan siktir git)
(bkz: ananı da al git)
görsel
(bkz: Sen kalma lan ayı)
ekşi sözlük de açmış seni bekliyordu dedirten topik.
buradaki ergenlerden sıkılıp fularlı tokatlamaya gittiğimi beyan eder küçüklere elimi öptürür büyüklere kendinize iyi bakın ulan der yol alırım. bir beyan.
gidiyorum uzun ince bir yoldayım eşliğinde gidilmeli.
(bkz: dantel örmek)
(bkz: siktir git)

başka bir sözlüğe gitmek isteyen kişi beyanı.
Hepinizi saygıyla selamlayıp formatı kökleyerek yaptığım eylem. Kimseye karışmayın uslu durun.

Bilgi veren başlık açmaktır
Entel ayağı yapan yazarcıkları ayarlayıp geleceğim. Uslu durun sizde. Adres vermektir.
düşük zekalı tokatlamaktan sıkılan yazarın entel ayağına yatan düşük zekalılara doğru ayar verme amaçlı yolculuğudur. sizde uslu durun. başınızda durmayınca sapıtıyorsunuz. yazık.
güncel Önemli Başlıklar