bugün

"Amaağn insanları eğlendirmek için ne masraf yapcaz? ben hic düğün yapmayacam" diyen kızdır.

Aynı zamanda o gün geldiginde de,

"amaan 3-5 bin fazla olsun istedigim gelinlik olsun Kac kez evlencem sanki!" Diyecek kızdır.

Kimse kendini kandırmasın. Bir gün için o kadar masraf yapılması herkese saçma geliyor mu? Evet. Aynı seyi biz yapacak mıyız? Evet!
Evlenmeden düğün olmasa da olur der. Daha sonra ise fikri değişerek, aynalı körük olmassa olmazım der. Ud kemani falan da ister bu şimdi şeyine sokacak ya. Yine sinirlendim.
Yok ya ben yapmam, o parayla çok daha iyi şeyler yapılır. Yaşlı partisine on binler dökemem, herkes otursun oturduğu yerde, neden eğlendiriyoruz herkesi.
isteyen kişi sevdiğinse o düğünü elden geldiğince yapmak gerekir. Ne olursa olsun mezarda paranın içinde mi yatacağız?
hahaa, kızları yeni taniyorsun galiba yiğidim, başlığı. onların soylediklerine değil yaptıklarına, davranışlarına bakacaksın.
her şeye rağmen kızlar candır.
Bugün yine denk geldim özellikle twitter bu akıllı tasarruflu kızlardan gecilmiyor. instagram da düğün fotograflarından geçilmiyor.

Bir tezatlık var ama..hayırlısı..

Bir abi yoruma "bunu söyleyen kızlar, sevgilileri böyle bir sey dese ayrılırlar" yazmıştı sjsjsjsns *
Gece gece yine akla gelen tasarruflu kızlarımızdır. Kesin sözlükte de vardır *
"düğün bile istemedim bari şu olsun, bu olsun" diye sokacakları zaten bir düğün parasına tekabül edeceği için siz en iyisi yapın o düğünü.
Kıskanma diye birşey var kızların Allahı bu. Bu olduğu sürece düğünde olur. Aynalı körüğe bile biner sıpalar.
güncel Önemli Başlıklar