bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hüzün yapraklarıyla bezenmiş unutulmaz bir sonbahar... aklıma çocukluğumda peşinden ağladığım misketler gelirken, beni gayet yetişkin bir intihardan uzak tutan yalnız o azize. ah azizem sen de olmasan inan kadınlara dair söylenecek çok şey olmazdı. birkaç milyon daha az şiir yazılırdı en azından kadınlara. mesela mecnun çöllere düşüp kıçı başı da dağıtmazdı kesin... bakın o kadını düşünürken istençsizce şairane bir havaya girdim, üstü kalsın...

  "şunu yapsam rahatsız olur musun?" diye sorunca "olmam" der bu kızlar. "ben sana dur diyebilirim, bunu desem de durma sen" diye de eklerler. tanrım... bir ereksiyon daha büyük nasıl şereflendirilebilir? ona her türlü hoyratlığı, her türlü sertlik gösterisini yapabilirsiniz. işte gerçek kadın! kadının gücünü ve dayanıklılığını temsil ediyor!

  aradığım kadın böyle bir şey sanırım. bana her şeyi ile yetebilecek, beni kendine bağlayacak hatta mısralarıma bile sahip olabilecek biri ancak böyle biri olabilirdi. ah azizem, eğer bir gün karşıma çıkarsan söz sana hak ettiğin değeri göstereceğim. cebimde yaşlılığım için biriktirdiğim tüm mutluluk umutlarını da önüne sereceğim. ve söz sana... sen "dur, galiba ölüyorum!" desen de dinlemeyeceğim.

  freeze you later
  1 ... absolute zero