bugün

istisnasız her ortamda 1 kez sorulan soru.
Açıklıyorum;

1- Almancı bir kızla evlenin.
2- Almanya’ya turist olarak gidin ve dönmeyip, kaçak kalın. Yüzbinlerce kaçak var, senelerdir yakalanmadan yaşıyorlar amk.
Fakat bunu yapabilmeniz için size şehri öğretecek, adam gibi iş bulana kadar evini açacak bir tanıdık şart.
1-) K*rt ol.

2-) Devlet bakmiyor de.

Wilkommen.
Almanya'yı kıskandıracak biseyler yap..
alman vatandaşı birisiyle evlenmek en garanti yoldur.
Eğer siz de tatlı küçük bir Aleviyseniz Stuttgart ya da Frankfurt'ta sizi evlerine sorgusuz sualsiz alacak olan Alevi yoldaşlarınız sizleri bekliyor olacaktır. isteyene yardımcı olurum. Tüm akrabalarım orada. E ee ne diyorduk? Bu işler böyle...
hiç kuşkusuz her türk gencinin kurduğu hayallerden birisi. gitmek istiyorum gerçekten. türkiye de harcandığımı düşünüyorum. bir insan olarak harcandığımı düşünüyorum. öyle çok üstün bir insan değilim o anlamda demedim. normal dünya vatandaşı olarak ben burada mutlu değilim. almanya gibi medeni ülkeler cezbediyor gerçekten. orada iş bulmak euro kazanmak. markete girince tedirgin yüz şekline bürünmemek. eğlenmek, rahat rahat dolaşmak. sinir stresten uzak. alman kızlarının mütevaziliği ve kültürlü olması vs. beni cezbeden nokta. bir alman kızı bulmak lazım. gerçekten. çok dobra ve sosyal insanlar. insan açılır gerçekten orada ya. ömürü uzar. türkiye dert keder ülkesi arkadaş. alman bir kız bulup haftasonları bayern münih maçına gitmek ah var bir hayalimiz. sonra onunla evlenip almanya vatandaşlığı almak ve oraya yerleşmek. belki buradaki işletme diplomamla güzelde bir iş bulurum. bulamazsam başka bir iş bulurum. valla hayali bile güzel.
almancı karı bulman lazım. cinsiyet farketmez diyen de var.