bugün

güzel bir entry girdiğini düşünüp acaba oy verdiler mi diye meraklanarak veya en beğenilen entryleri arada ziyaret edip hal hatır sorarak gerçekleştirilen eylem.
fazla basmaktan ben yazısının yer yer silindiğine şahit olmak.
kişinin herhangi bir entry bularak tuşu eskitmeme ihtimali olduğu düşünüldüğünde,eskimesinin pekte hoş karşılanılmayacağı,başka bir uuser tarafından görülürse,narsistlik,umutsuzluk yada psikopatlıkla suçlanılmaya sebebiyet vere eylem.
istatikliklere koysalar açık ara birinci olacağımı düşündüğüm eylem.*
entrynin beğenilebilitesine göre yazarın daha iyi entryler girmesine sebep olan eskimiş ben butonu hikayesidir.***
hırs normal alemde iyi bir şey değildir;ancak sanal alemde iyi entry girme rekabetine yol açması açısından iyi durum. Ancak bu simultane eksi oy veren ibne'ye yaramaktadır.
ben butonuna bir kez basıp sonra sağ klik yenile yi kullanmanın daha mantıklı olduğu aktivite
meraklı yazarın sebebiyet verdiğidir.
istatistik kısmında yayınlanıp deşifre edilmesini istediğimiz uuser davranısıdır.
sıkıntıdan sürekli olarak yapılmaya başlanabilen eylemdir. bağımlılık da yapar.
karma düşkünü yazarın yapacağı iştir. yaptığım iştir. hayır, istatistiklere koyulması durumunda birinci ben olurdum; kabul etmiyorum diğerlerini. *
insanların ne düşündüğünü gereğinden fazla merak eden kişi ve kişilerce yapılan eylem.
girilen entrye verilen sonucu görmeye de yarar aynı zamanda.
(bkz: bu benim lan)
(bkz: buton ağladı bea)
celebrity yazarların da hastalığıdır.