1. 1.
    söylemek istediğimiz kişilere söyleyemediklerimiz-dir.

1 varsın 1 yoksun yoruldum artık çık hayatımdan!
    ... 1 umut
  2. 2.
    (bkz: sözlük yazarlarının söylemek istedikleri)
    (bkz: aynı başlığı 1 milyon kez açmak)
    -1 ... abiseviyosansiktiretbence
  3. 3.
    gittiğini söylemediğin için sana neden bile diyemedim. o ilk ellerimi tutup "ya hayatıma girsene" dediğin barda aynı masada otururken başka biriyle olduğunu duydum. sana soramadığım nedeni o an karşımda kim varsa ona sordum. o masada başladı o masada bitti. saçlarımı uzatmamı istemezdin de hep kısa olsun derdin. sapsarı saçlarımı kızıla boyatmama sebep oldun da o kısa kızıl saçlı kıza gittin . hazırı vardı madem ulan benim saçlarımdan ne istedin? lütfen bak lütfen adamlığa yakışan sözleri sen ağzına alma. ve lütfen görebileceğim bir yerde ayağın takılmasın ben düşmeni beklemeden tekme atarım. he bir de kolyemi getir oç.
    8 ... baldankadin
  4. 4.
    git ona söyle dalyarak buraya neden yazıyorsun diye hep merak ettiğim kendi kendime söylendiğim söylenmedir.
    ... agresif edward
  5. 5.
    "istesende yanına gelemiyorum .......''
    ... folllister
  6. 6.
    sustuklarımı duy artık,kadın.
    Yoruldum,
    susmaktan...
    3 ... kacakcaysempatizani
  7. 7.
    Değer vermediğini keşke bu kadar belli etmeseydin.
    2 ... haramsavar kadin
  8. 8.
    ben bunu sana söylemek isterdim
    1 ... jack of all master of none
  9. 9.
    Yazın senle Zaman geçirmeyi özledim. Bir daha o Zamanlardaki gibi asla olamayacağımızı biliyorum. Zaman geçiyor ve geçerken biz aynı kalamıyoruz. Bunun için çok üzgünüm. Ama anladım ki çok sevmek bazen yetmiyor. Her şeye rağmen çok Mutlu ol güzel insan. Gülüşün kadar kalbi güzel insanlar çıksın karşına. Benim içim paramparça. Hareket etsem o parçalar Canımı acıtıyor etmesem durduğum yerde parçalanmaya devam ediyorum. Anlayacağın bir adım yol katedemedim. Ama artık aklıma gelmiyorsun gün içinde. Hayatımı yoluma koydum. Yalnız tek bir eksikle. Artık öfke hariç bütün duygularımı kaybettim. Şimdilik iyi gibiyim. Umarım böyle devam eder. Seni çok seviyorum. Kendine iyi bak.
    7 ... the compass
  10. 10.
    Seni cok ozledim.
    3 ... oyunbozan ozan