bugün

Bir daha gel Samsun'dan Atam

Senin emrinde savaşarak can veren 46 bin şehidin kanıyla sulanan topraklarımızı 3-5 kuruşa yabancıya satıyorlar, senin devletleştirmek için gece gündüz çalıştığın her şeyi satıp bitiriyorlar, senin 1 kuruş harcamadığın örtülü ödenekten 1 yılda 250 milyon dolar harcıyorlar.

Sen öldüğünde ülkemizin sadece Osmanlı'dan kalan borçları vardı Atam! Şimdi borç saymakla bitmiyor... Çocuklarımızı zehirliyorlar bir de üstüne Çocukluğun kaderinde bu var diyorlar... işçimizi öldürüyorlar, işçiliğin kaderinde bu var diyorlar... Senin hiç bir ilkeni anlayamamış bu iş-birlikçiler, senin yegane eserini aç gözlü çakal sürüsü gibi parçalıyorlar ATAM!

Görmeye dayanamıyorum artık, dün anıtlarına çelenk koymak için çıktık yollara! Anladık ki Bursa Nutku'nu bugünler için yazmışsın ATAM! Güvenmememizi söylediğin Polis durdurdu bizi, güvenmememizi söylediğin hükümet yalanladı bizi! Anladık ki bir kez daha güvenebileceğimiz tek şey kalplerimizde senin hatıran! Bize ölümünden sonra bile güç veriyorsun Başkumandan...

Bugün milyonlarca Türk Genci, Bir Hasan Tahsin olup ilk kurşunu sıkmaya hazırdır Atam! Hatıran her zaman vatan aşkıyla yanıp tutuşan yüreklerimizde ve NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE! dizesinin haykırıldığı her köy, kasaba ve şehirde yaşayacaktır! Bir kaç karaktersiz Yahudi dönmesi ABD kuklasının bizi çeviremeyeceği ve zaferi mutlak olan bu yolun adı istiklal Yoludur! istiklal Yolu'nda yürüyen bir Savaşçı olarak söylüyorum Atam! Rahat uyu... Ben ve benim gibi milyonlarca Hasan Tahsin ölmedikçe eserin var olacaktır!