bugün

Bir anda, hiç beklenmedik bir zamanda karsı cinsten elektrık almak ve daha fazlasını hissetmek ve bunun ardından cevresıne surekli ''ben bugun asık oldum'' demektir. Çok mutludur o insan. Yeni birini bulup bi oncekınden kurtulmanın sevincidir belkide kimbilir..
her zaman mutlu olunmayan durumdur.. ama hayatın tadını almak açısından güzel bi olaydır..
x:ben bugün aşık oldum..
y:napıyım?!!
önce bir tanım yapalım da şöyle sözlük kuralları çerçevesinde edepli, ılımlı bir entrynin başlangıcını yapmış olalım. efenim aşık olan kişinin gece yatağına yattığında ağzından çıkan cümledir.

evet herşey böyle başladı ben yatağıma yattım ve bu cümleyi kurdum. ama hayatımda hiçbirşeyi siklemeden kurdum lan bu cümleyi. ne bu cümleyi hitap ettiğim kişiyi hiç görmememi, ne aradaki mesafeyi, ne de kurmaktan bıkmadığım hayallerimi. hiç birini siklemedim.

evet ben bugün aşık oldum sözlük. barda kesiştiğim o sarışın kıza olduğum gibi, jennifer morrisona olduğum gibi, bir çocuğun annesine olduğu gibi, rıdvanın futbola, mecnunun leylaya, leylanın mecnuna olduğu gibi aşık oldum lan işte.

hormonlarımı kontrol altına alamadım. ve yine imkansızı arzu etmeye aşık oldum. her gördüğüm kişiye de bunu söylemek istiyorum. kendimi iyice kaptırmak istiyorum kendimi. onu elde ettikten sonra beni sik gibi ortada bırakmasını istiyorum. arkasından aylarca, yıllarca ağlamak istiyorum. ona şarkılar, şiirler yazmak istiyorum lan.

evet dediğim gibi ben bugün aşık oldum.*
imkansızı istiyorsun. Evet dediğin gibi sen aşık oldun.