bugün

ingilizce hocam bu aralar ilişkimin kötü gittiğini biliyor. konusurken kalbimin bir parçası hala kırık ama bugünlerde daha iyi hissediyorum dedim. Bir süre ilişkiler üstünden konuştuk daha sonra bu durumumun artık umrumda olmadığını söyledim. O da eğer umrumda olmasaydı kalbimin bir parçası hala kırık demezdin dedi. Bu Amerikalı beni her derste yerle bir ediyor. :D
Geçecek. Canımı sıkmamam lazım. Kan Değerlerim belki de bu yüzden yükseliyordur. Canımı sıkmamam lazım.
Herkesin yolu, layığına açık olsun.

Evet.
anneannemin evinde annem yemek yaparken koltukta uyuklamak istiyorum. anneannem vefat etti, annem anneannemin evinde.

korkuyorum.
Anlamayacaklar. Beni suçlayacaklar. Annem öğrense o bile ilk beni suçlayacak.

Suçlunun ben olmadığımı ben çok iyi biliyorum. Ama onlar zayıf bulduklarını suçlamakta çok iyiler.
mujo öğretmenlik yaptığı ortaokuldan tonga ya bir kız ayarlamış. tonga yı evlendirdi o kızla. fulden mi ne öyle boktan birisi. ben anlarım diye korkuyor. çok da bilmemneyimizdeydi.
içimi dökemediğimden olsa gerek dökülüyor gibi hissediyorum.
Bugün efes i pazar günü fener i yenerek kupayı alacağız. inş müge maçlara gitmeme izin verir. izin vermezse de gidemem olsun.
Sen inadına davranıp, oranı buranı gosterdikçe, istemediğim insanlarla muhatap oldukça, ben daha çok büyüyorum.

Evet
şu üstteki yazı bana yazılmış gibi.
zaman ne çabuk geçiyor ya... eheheh.
kaybolmayı anlamaktır bazen hayat.

istenmediğin anda uzaklaşmak, dahası farkına varmaktır.

varlığımın yokluğumdan kötü olduğunu kavradığımda uzak kalmamdır benim için..
dahası unutturmaktır benliğimi nice sessizliklere.
çandarlı ya tabi ki yılmazlar a zarar vermek için gitmiştim. mujo yakında doğançay mezarlığındaki çukuruna siktir olup gidecek. bir hayli de para kalacak.
Bunaldım.
eskiden hasan a gidiyorduk. hasan hiç beni görmek istemiyordu. beni görünce hemen başka tarafa bakıyordu. hatta bir kere beni görmesin diye elimi öpmüştü. bizim için sadece bir kaç şeyi yanlış yazmamızın nedenidir. bir önemi yoktur.
Şu dünyaya ot gibi gelip gidiyoruz...

Swh...
Kendimden nefret edesim geldiğinde, sadece birinden nefret ettiğimi biliyorum.
Az önce uyandım. Rüyamda çok da uzak tarihli olmayan bir zamanda tanıdığım birini gördüm. Üzgün ve bana sarılıyordu. Sanki gerçekmiş gibi hissettim. Uyandığımda yazmak istedim bir baktım her şeyini kapatmış sosyal medya vs. numarasını da silmiştim. Kısaca ulaşacağım bir şey yok. Gerçi ulaşsam da seni rüyamda gördüm demek çok salakça olurdu.
Bilinçaltımda olan biri değil ama belirli aralıklarla rüyamda görüyorum. Neyse bu da böyle bir andı.
Şimdi çık rüyanın etkisinden çıkabilirsen. neyse gidip sabah ziline basayım aşağıdan yukarı çingeneler gibi adıyla sesleneyim bari. insin aşağıda sarılalım.
"aöşdaşlsdacnj asdasşdlcj" cümlesi ile aynı anlamda, derinlikte ve işlevsellikte yazı yazmaktır.

Hiçbir şey öylesine değildir, yazanın illaki bir karın ağrısı vardır ve soda önerilir.

(bkz: ergen ama gururlu yazarlar)
güncel Önemli Başlıklar