bugün

(bkz: zalım zall)
hani bugün sözlüğe aldığınız reklam var ya, işte ben ordaki ayfondan istiyorum. başının gözünün sadakası olur hem.
kaç senedir eşşek gibi yazıyom maaş vermiyon insan bari ayfon hediye eder dimi ya.
hadi kib.bye.
sevgili zall yazar olduğumu belirtmen için attığın mesaj hala hafızamda ''selam s7v7n yazar oldun takıldığın bir konu olursa 05...... numaralı telefonumu ara yardım ederim kardeşim'' demiştin.

geçen gün verdiğin numarayı kontör talebi yolladım. neden kabul etmedin zall.
Abi kendini bu kadar ağızlara sakız etme bak. O kadar çok geyiğin dönüyor ki artık zall denince kafamda çocuk figürü canlanıyor.
zall ben seni tanımıyorum, sistemden kim olduğuma bakabilirsin. ne de olsa dükkanın sahibi sensin, gel tanışalım çay falan içeriz. neyse dükkan senin olabilir ama sözlük bizim, sözlüğün sahibi olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun aslan, ben ve onlar yazmasaydık, sen hala bira şişesi biriktirdikten sonra onları satıp 3 bira abi diyecek kadar fakir olurdun. biliyorum nasıl bir hayat yaşadığını, buzlu bademle görmüş bizim çocuklar. nasıl tanıdınız olum dedim, zallı tanımayan atasını tanımaz dediler. onları bile satın aldığın için, emperyalist sisteme yüklendiğim gibi sana da yüklenebilirim.

neyse zall, senin hala makarnaya talim ettiğini, altında 3.20dizel olmadığını, hepsini biliyorum, çünkü bakkal muhittin makarna meselesini koca karı gibi her gördüğüne anlatıyor, çünkü bizim çocukların dün onu çalıp, sabah iki telli de okuttu. sabah uyandığında, ilk olarak buraya bakacaksın, arabanın çalındığı haberini de buradan duyacaksın. hadi ben seni değil, sen beni ara, beni bul zall.

diye saçmalattıran, hatta daha da saçmalayacakken napıyorum lan ben diye düşündüren, hatta düşündürürken yazdıran durum.
serbest çağırışım: "sana bi söz yazdım"
ya normalde karma'yla pek ilişiği olmayan birisiyim ama bugün baktım düşmüş. ben de alla alla dedim ve ardından dün oylanan girdilerime baktım. amuhim 7 tane iyi 4 kötü oy. ne mantıkla düştü bu zall, işçilerin hakkı yeniyor burada maaşımı tam verin. *
zall modlar çalışmıyor. zirve box a girdiğim zirve hala açılmadı. 1 hafta oldu. başka bişi olsa nokta yok ünlem yok hemen gammazlarlar. ama en püften zirvelere kayıt açarlar. gel işinin başına geç. adam ol efendi ol. ssözlük almış başını gidiyor. küfür kıyamet. bun nedir ya.

dedim ya la.
bak anacım, ben ddos midos anlamam. bu sözlüğe girilecek. ne gerekiyorsa yap, adamı hasta etme. *
zall ilk mesajıma cevap verdin ama daha sonra yazdığım mesaja cevap vermedin? sen niye bana cevap vermedin?
dalgaya falan vuruyoruz ama ekmek teknen hayırlı olsun.

buna karşılık pm atmazsan başına yıkılsın.
an itibariyle sözlükte ölümle dalga geçtiğini falan sanıp dangalaklık boyutunu aşan yazarların uçurulması gerektiğine inanıyorum. zira şehit oldu vs diyerek şakalaştığını sanan bebelerle aynı sözlükte yazmak sözlükle beraber aklı başındaki yazarlara da hakarettir. memleket de sözlükde bu tür eşek şakalarını kaldıracak vaziyette değildir.

saygılar.
bundan bi önceki entry e katıldığımı bilmeni isterim. bu entry sikleme zall. bi önceki entryi oku. kapa bunu. hemen onu aç. sanırım 17. entry falandı. prozacinsani yazmış. öptüm sol lobundan. morckss.
prozacinsani adlı yazarı dinle ve uçur zall.
Beni de sev panpa. Bak o kadar çalışkan yazarım. entry sayım beş binlerde. konu desen açarım. açtığım başlıklar da konuludur zaten.

oylama yaparım.
düzenli sözlüğe girer nolmuş bakarım.

Olm beni de sev lan!
listen to me zalım zall (virgül)
kaç gündür yazdığım entryler siliniyor (virgül) benim de çok moralim bozuluyor bu olaya (nokta)
yazıktır (virgül) günahtır efendim(ünlem) o entryler benim bebeklerim gibi silmeyiniz lütfen (nokta)

bak bütün kurallara uyuyorum (nokta)
öptüm by by (nokta)
keyfim yok, bana keyif yapıcı şeyler al zall. yoksa yazmam bak. bu ayın parasını peşin aldım zati, sen düşün gari.
"şu uludağ sözlük mobil'e yıldızlı bkz eklesen fena olmaz hani ? "
tarzı yazılardır...
Sana bir söz yazdım bugün yolladım sözlükle dırırım.
mee mee.
bana bak bana,

uludağ sözlük iphone uygulamasının götü başı oynuyor hiç oralı olmuyorsun?
reklama gelince as kes uygulamaya gelince tırt.

bu nasıl bi uygulama la böyle? yemin ediyorum bok gibi.

bak zall, efendi akıllı çocuksun tamam eyvallah ama işini adam gibi yapacaksın arkadaşım. anladın?

olmuyor böyle.
- zall ben bu yazıyı sana yazdım.
- zall, kime söylüyorum sana yazdım.
- zall, sana yazdım baksana bir.
- zall.
- zalllllll....
'zeki müren de bizi görecek mi?' demenin bir başka versiyonu bu olsa gerek.
sen ni yaptın zall... (bkz: uludağ sözlük yeni tasarımı)
(bkz: gelen gideni aratır)