bugün

*tanım: yazlarların trollere yazdığı yazılardır.

sevgili troll/troller

gördüğüm kadarı ile akşamları içinize sığmayan bir aykırılık meydana çıkıyor. içinizi kemiren ve engel olunamayan hazımsızlık tadında. bu da sizin görüşlerinize uymayan insanları aşağılamanın verdiği dayanılmaz hafifliğin altında ezilmenize kadar varıyor ki çok gülünç. sizin bu haliniz nice olacak he? her gördüğümde, yazık la kimin çocuğuysa demekten kendimi alamıyorum bir türlü. eminim sizlerde iyi insanlarsınız ama sadece görüş farklılıkları var. bu sizin bizden farklı olduğunuz anlamına gelmediği gibi üstün de etmez. yaptıklarınız faşistliğe kadar gidiyor ve bunu dizginlemeniz lazım bence. eleştirmek hakkınız söke söke alırsınız bu bir hak. hatta dibine kadar hakkettiğiniz bir hak. eleştirmekte de çok haklısınız. çoğu aynı görüşe sahip kişiler dahi kendileri arasında birbirlerini yeriyorlar. sizde bu asalak durumu görüp küllün bir hüküm veriyorsunuz, çok yanlış. bu durum sizlerin içinde de var. lütfen aynaya bakın biraz, kendinize çeki düzen verin sonra gelin sizin görüşünüzden olmayanlara ayar verin. bu hepimiz için geçerli olup hiç birimizin tatbik etmediği bir durumdur.

iğneyi evvela kendimize batırmamız dileklerimle. gözlerinizden öpüyorum.
bence bin sözlük yazarı on bin troll'ü yok eder.

ayağınızı denk alın...
zall'a söyleyin, maaş bağlasın size.
ezdirmeyin lan kendinizi.
olm yapmayın lan bazılarınızı ciddiye alan var. gelip bana olm surda surda söyle bir şey okudum diyor. inanan oluyor falan. yapmayın yani.
neden troll oldunuz, bu yola nasıl düştünüz, bir anlatsanıza.
çok sümüklüsünüz lan mevsimsel nezle mi oldunuz anlamadım ki .
ilgi çekmek için yaptığınız herşey artık mide bulandırıyor. Hayır okadar bariz ki trollük yaptığınız kusucam artık. Birde şimdi spoiler trollüğü çıktı akıllara zarar. Adamın biri gelip bir diziyle ilgili kitabında okuduğu, belki 15 bölüm sonra olacak olayı veriyor. Ulan davar, gidip 15 bölüm sonra adamın nasıl öldüğünü spoiler zımbırtısıyla versen ne vermesen ne? Dizide henüz gelmemiş bölümle ilgili kitaptan tüyo vermek spoiler mı oluyor dalyarak? hayır küfür yemek hoşuna gidiyorsa hiç böyle sikimsonik işlerle uğraşma, bir başlık açılsın sinir bozup küfür yemek isteyen yazarlar diye, ben sana saydırayım özelden sende kendini parmaklayıp rahatla işte. Dizimi niye piç ediyorsun? Çok uyuz oldum mk joffrey'in sünnetsiz çükünün altında kalasınız.
allah'ın emri peygamberin kavli ile topunuzun amına koyar, edepsizliklerimi sunarım. yıllardır, ben okumaya sıkıldım siz sıkılmadınız mk.
bir fotokopi makinesi bulun üstüne oturun götünüzün fotokopisini tam renkli çekin ve ona gülün lütfen sözlüğü rahat bırakın "en azından bugünlerde".
şu anda bilgi ve organizasyona ihtiyaç var sözlüğün içine sıçıp insanları abuk subuk şeylerle ne meşgul edin ne de gerin !
ayıb ediyorsunuz, etmeyin.
sen!

evet sen gri esofmanlı, kafasında kapşonuyla başlık açan sivilceli. sana diyorum. elindeki klavyeyi iki dakika yere bırak ve oku bu yazdığımı.

trollük öyle herkesin yapacağı iş değil. zekayı, mizahı, az çok okumuş yazmış olmayı, birazda yeteneği gerektiriyor. öyle x yapan kız, kız kankanın gece çektiği mesaj türünden birbirine benzeyen, asla insanları kızdırmayan, güldürmeyen başlıklarla dikkat çekemezsin. anca kendine sövdürürsün.

biraz çalış, incele troll abilerini. baktın yapamıyosun bırak bu işi. ömrümüzü yeme. içimizi şişirdin. git oğlum git. git kendine sövdürtmeden.*
sevgili fütursuzca eksileyen troller; lütfen parmak kası yapmak için farklı yollar deneyin.
günlük girdiğiniz entry miktarını 500 e çıkartın mesela, gidin kuru fasülyenin suyuna ekmek falan banın, ne bileyim. yeter ki, en azından okumadan bari eksilemeyin! * *
(bkz: kendi kendine konuşmak)
Trollere yazi yazilmaz anasi sikilir açik ve net.